X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Звуковий аналіз слів

Завантажити презентацію

Звуковий аналіз слів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Пояснювальна записка Тренажер містить 6 вправ для фронтальної та індивідуальної роботи з розвитку і вдосконалення вміння виділяти в словах окремі звуки. Під час виконання завдань слід не перебирати запропоновані варіанти, а обдумувати кожну свою відповідь. Для вибору вправи на слайді-меню потрібно клікнути лівою клавішею мишки по її номеру, натискання кнопки завершує показ слайдів. Натискання кнопки на кожному слайді – повернення до слайд-меню. Під час виконання завдань потрібно клікати лівою клавішею мишки в: впр. № 1 – по обраній відповіді з 4-х запропонованих; впр. № 5 – по цифрі,що позначає кількість звуків у слові; впр. № 2, 3, 4, 6 – по малюнку. У випадку помилки у виборі відповіді в 1-му завданні учень буде потрапляти на навчаючий слайд і повертатися назад при натисканні кнопкою миші на кубик-кнопку «Назад». У всіх інших завданнях собачка подтведжує правильність відповіді, а мишка вказує, що допущена помилка. В 1-му завданні для початку роботи потрібно клікнути клавішею мишки на кубик-кнопку «Старт». Бажаю удачі!

Слайд 3

Вправи 1 - намалювати стільки кружечків, скільки звуків у слові; 2 - вибрати малюнок, в назві котрого 5 звуків; 3 - знайти малюнок, в назві котрого на один звук більше, ніж в назві малюнка, зображеного на карточці; 4 - знайти малюнок, в назві котрого стільки ж звуків, скільки в назві малюнка, зображеного на карточці; 5 - визначити кількість звуків в назві кожного малюнка і позначити відповідною цифрою; 6 - розложити малюнки у відповідності з поданими графічними схемами.

Слайд 4

Намалюй стільки кружечків, скільки звуків у слові. старт

Слайд 5

Обери правильну відповідь – клікни клавішею мишки по обраній відповіді 1 2 3 4

Слайд 6

1 2 3 4

Слайд 7

1 2 3 4

Слайд 8

1 2 3 4

Слайд 9

1 2 3 4

Слайд 10

1 2 3 4

Слайд 11

1 2 3 4

Слайд 12

назад Скільки в слові звуків, стільки і кружечків.

Слайд 13

Слайд 14

Вибери малюнок, в назві котрого 5 звуків. Клікни кнопкою мишки по обраному малюнку.

Слайд 15

Знайди малюнок, в назві котрого на один звук більше, ніж в назві малюнка, зображеного на карточці. Клікни кнопкою мишки по обраному малюнку.

Слайд 16

Знайди малюнок, в назві котрого стільки ж звуків, скільки в назві малюнка, зображеного на карточці. Клікни кнопкою мишки по потрібному малюнку.

Слайд 17

Визначи кількість звуків в назві кожного малюнка і клікни кнопкою мишки по обраній цифрі.

Слайд 18

Розложи малюнки у відповідності з поданими графічними схемами. Клікни кнопкою мишки по потрібному малюнку. Червоні кружечки позначають голосні звуки, білі – приголосні звуки.

Слайд 19

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова