X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що таке правила та як вони виникають?

Завантажити презентацію

Що таке правила та як вони виникають?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке правила та як вони виникають?

Слайд 2

Ознайомити учнів з видами правил суспільного життя, ознаками правової норми; Вчитися виробляти вміння аналізувати правову ситуацію; Розуміти необхідність дотримання законів і норм; Виробляти активну громадську позицію. Завдання уроку

Слайд 3

1.Чому і як виникають правила. 2.Які правила існують в суспільстві. 3.У чому призначення правил. План уроку

Слайд 4

Ти ідеш на іменини? Подарунки не бери. Річ красиву і корисну Ти для себе збережи. Підсідай до торта ближче, Теревенів не заводь – За розмовою цукерок Ти багато не з’їси. А щоб часом не вдавитись, Вибирай дрібні шматки. Відклади ножа й виделку – В ложку більше набереш. Карамельок і горіхів Повні жмені нагрібай, Можеш все, окрім варення, Накладати до кишень. Знайдіть у тексті вірша порушення правил поведінки? Як ви будете себе почувати поряд з людиною, яка тим чи іншим чином порушує правила етичної поведінки? Навіщо існують правила?

Слайд 5

Що об'єднує ситуації на фотографіях

Слайд 6

ПРАВИЛО Термін, в якому відображається закономірність явищ ( граматичні правила, правила арифметики) Склад думок, норма поведінки, звичка Постанова, припис, наказ, що встановлює певний порядок ( правила внутрішнього розпорядку, правила вуличного руху)

Слайд 7

Які правила існують в суспільстві. Загальні правила поведінки, що склалися в суспільстві, називають соціальними нормами. Соціальні норми – це правила поведінки загального характеру, які виникли в процесі історичного розвитку, регулюють різні сфери суспільних відносин та забезпечуються різноманітними засобами соціального впливу.

Слайд 8

Види соціальних норм Норми права Релігійні норми Корпоративні норми Звичаї Норми моралі

Слайд 9

Опрацюйте варіанти порад на с.12 підручника і дайте їм оцінку. У чому призначення правил? Призначення правил.

Слайд 10

Завдання Один іспанський діяч вимагав: “Скасуйте всі правила вуличного руху. Чому я повинен повертиати праворуч,коли мені потрібно ліворуч? Це – проти принципів свободи”. Відомий італійський історик і поет стверджував: “Суспільна свобода є не що інакше,як пунктуальне дотримання суспільних законів,справедливих і рівних для всіх”. Порівняйте ці вислови. Який із них видається вам правильним? Чому?

Слайд 11

Перевірте себе 1. Що таке правила? 2. Які види правил існують у суспільстві? З. Запропонуйте правила поведінки учнів на уроці правознавства, які треба було б запровадити. 4. Наведіть приклади з життя, коли правила допомагають запобігти конфлікту або ж розв'язати його. 5. Запропонуйте правила, яких потрібно дотримуватися на уроках. Порівняйте свій проект із правилами для учнів, які встановлено офіційно. 6.Висловіть думку щодо наслідків, до яких може призвести порушення різних правил.

Слайд 12

Читати § 2 Платон вважав, що лише державний примус, насильство ( чи загроза його застосування) роблять людей законослухняними. Висловіть письмово власну точку зору з цього питання. Домашнє завдання

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова