X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила дорожнього руху

Завантажити презентацію

Правила дорожнього руху

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Пішоходи ходять лише тротуарами, тримаючись правого боку, що б не заважати зустрічним пішоходам.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Жовтий колір – приготуйся !

Слайд 12

Зелений-іди!

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Заходи в транспорт Заходи в транспорт не поспішаючи, дотримуючись черги, не випереджаючи всіх.

Слайд 18

У транспорті не штовхайся, не наступай людям на ноги, не спирайся ліктем на людину, яка стоїть поряд, не штовхай її в спину. У транспорті не штовхайся, не наступай людям на ноги, не спирайся ліктем на людину, яка стоїть поряд, не штовхай її в спину.

Слайд 19

Поступайся місцем старшим і дівчаткам, вживаючи «чарівні» слова. Поступайся місцем старшим і дівчаткам, вживаючи «чарівні» слова.

Слайд 20

У салоні автобуса, тролейбуса, трамвая не розмовляй голосно, не висовуйся з вікна, не заважай пасажирам при виході і на вході. У салоні автобуса, тролейбуса, трамвая не розмовляй голосно, не висовуйся з вікна, не заважай пасажирам при виході і на вході.

Слайд 21

Виходи на передні двері. Виходи на передні двері.

Слайд 22

При вході в автобус хлопчик пропускає дівчинку, але виходить він першим і зупиняється справа, готовий допомогти їй зійти. Мамі, вчительці, старшій сестрі і іншим дорослим подає при цьому руку. При вході в автобус хлопчик пропускає дівчинку, але виходить він першим і зупиняється справа, готовий допомогти їй зійти. Мамі, вчительці, старшій сестрі і іншим дорослим подає при цьому руку.

Слайд 23

У транспорті не їсти морозиво, тістечка (можна ненавмисно забруднити одяг пасажирів або сидіння), бажано не пити воду (небезпечно для здоров’я) У транспорті не їсти морозиво, тістечка (можна ненавмисно забруднити одяг пасажирів або сидіння), бажано не пити воду (небезпечно для здоров’я)

Слайд 24

Слайд 25

Презентацію розробила Презентацію розробила вихователь школи-інтернатЗагородня Н. В.

Слайд 26

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота