X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила ввічливого школяра

Завантажити презентацію

Правила ввічливого школяра

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правилаввічливого школяра.

Слайд 2

Абетка ввічливості.Абетка ввічливості. До смаку усім сніданокз привітанням «Добрий ранок!» Щиро скажеш ти : «Привіт!» —усміхнеться цілий світ. Слово «дякую», мій друже,свідчить, що ти ґречний дуже. «Вибачте» — магічне слово, —скрасить ввічливу розмову. Якщо дружиш ти з «будь ласка»,то життя, неначе казка. Щоб призначити побачення,кажем друзям: «До побачення!» Ну, а щоб зустрітись завтра,ми прощаємось: «До завтра!» «На добраніч!» у розмовісни дарує кольорові. Всім за ці слова сердечнібудуть люди щиро вдячні.

Слайд 3

Ніколи не запізнюйся на уроки! Без поважних причин не пропускай занять.Ніколи не запізнюйся на уроки! Без поважних причин не пропускай занять.

Слайд 4

Зайшовши до класу, обов’язково привітайся з усіма, хто прийшов раніше. Зайшовши до класу, обов’язково привітайся з усіма, хто прийшов раніше.

Слайд 5

Якщо ти зустрів у коридорі чи на вулиці свою вчительку, яка йде з кимось ще, то вітатися потрібно з усіма.

Слайд 6

Зайшовши до класу, зніми головний убір.Зайшовши до класу, зніми головний убір.

Слайд 7

Хлопчик завжди пропустить дівчинку вперед, допоможе сісти, донесе портфель.Хлопчик завжди пропустить дівчинку вперед, допоможе сісти, донесе портфель.

Слайд 8

Вiдповiдально стався до своїх учнівських обов’язків . Вiдповiдально стався до своїх учнівських обов’язків .

Слайд 9

Не перебивай того, хто говорить. На уроці не викрикуй, а піднімай руку. Не перебивай того, хто говорить. На уроці не викрикуй, а піднімай руку.

Слайд 10

Зважай на бажання i настрій однокласників. Піклуйся про вiдсутнiх.Зважай на бажання i настрій однокласників. Піклуйся про вiдсутнiх.

Слайд 11

В їдальні не поспішай взяти щось першим. Поїв - прибери за собою. Подякуй поварам.В їдальні не поспішай взяти щось першим. Поїв - прибери за собою. Подякуй поварам.

Слайд 12

Слайд 13

Будь чемним та люб’язним завжди i за будь-якої ситуації .Будь чемним та люб’язним завжди i за будь-якої ситуації .

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота