X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила на канікулах

Завантажити презентацію

Правила на канікулах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правила поведінки дітей під час канікул.

Слайд 2

Ура! Канікули!

Слайд 3

Правила дорожнього руху.

Слайд 4

Ходи тільки по тротуарах і пішохідних доріжках, притримуючись правого боку. Ходи тільки по тротуарах і пішохідних доріжках, притримуючись правого боку. За межами населених пунктів, рухайся узбіччям чи краєм проїжджої частини, йди назустріч руху транспортних засобів.

Слайд 5

Переходи проїжджу частину тільки по пішохідних переходах, зокрема підземних і наземних, а у разі їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.Переходи проїжджу частину тільки по пішохідних переходах, зокрема підземних і наземних, а у разі їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.

Слайд 6

Перехрестя- найнебезпечніше місце для пішоходів. Переходи перехрестя лише визначеними переходами.Перехрестя- найнебезпечніше місце для пішоходів. Переходи перехрестя лише визначеними переходами.

Слайд 7

До того, як переходити вулицю, спершу треба подивитися ліворуч, а потім –праворуч. Якщо проїжджа частина вулиці вільна – можна йти.До того, як переходити вулицю, спершу треба подивитися ліворуч, а потім –праворуч. Якщо проїжджа частина вулиці вільна – можна йти.

Слайд 8

Під час переходу вулиці уважно стеж за сигналами світлофора. Під час переходу вулиці уважно стеж за сигналами світлофора. Червоний - Стій! Зупинися!Жовтий – Приготуйся!Зелений – Можеш іти!

Слайд 9

Чекай автобус і маршрутку тільки на зупинках.Чекай автобус і маршрутку тільки на зупинках.

Слайд 10

Не можнаПеребігати вулицю перед транспортом, що рухається;2. Чіплятися за рухомий автотранспорт;3. Грати у сніжки чи футбол на тротуарах і рухомій частині вулиці;4. Кататись на санчатах, лижах і ковзанах поблизу дороги.

Слайд 11

Правила пожежної безпеки

Слайд 12

Ніколи не грайтеся сірниками, запальничками. Нічого не підпалюйте. Ніколи не грайтеся сірниками, запальничками. Нічого не підпалюйте.

Слайд 13

Якщо зникло світло, то краще посидьте спокійно в темноті і зачекайте дорослих. Темноти не треба боятися. Не запалюйте свічки, а користуйтеся ліхтариком. Якщо зникло світло, то краще посидьте спокійно в темноті і зачекайте дорослих. Темноти не треба боятися. Не запалюйте свічки, а користуйтеся ліхтариком.

Слайд 14

Якщо включив газ, то стеж за плитою. Ніколи не залишай її без нагляду. Якщо включив газ, то стеж за плитою. Ніколи не залишай її без нагляду.

Слайд 15

При появі запаху газу в квартирі, приміщенні у жодному разі не вмикати електроприлади, не користуватися стаціонарним чи мобільним телефонами, потрібно відчинити вікна, двері, перевірити приміщення, вимкнути газову плиту, якщо вона була ввімкнена, й вийти з приміщення; покликати на допомогу дорослих, негайно повідомити в газову службу за номером 104 чи 101 - пожежну охорону .При появі запаху газу в квартирі, приміщенні у жодному разі не вмикати електроприлади, не користуватися стаціонарним чи мобільним телефонами, потрібно відчинити вікна, двері, перевірити приміщення, вимкнути газову плиту, якщо вона була ввімкнена, й вийти з приміщення; покликати на допомогу дорослих, негайно повідомити в газову службу за номером 104 чи 101 - пожежну охорону .

Слайд 16

Якщо трапилося коротке замикання, то не панікуйте, відключіть рубильник або вийміть вилку з розетки, перед тим обмотавши руку сухим рушником або одягнувши товсту гумову рукавицю. Якщо трапилося коротке замикання, то не панікуйте, відключіть рубильник або вийміть вилку з розетки, перед тим обмотавши руку сухим рушником або одягнувши товсту гумову рукавицю. Ніколи не заливайте провідники струму водою і не торкайтеся до розетки вологим рушником чи руками.

Слайд 17

Якщо трапилася пожежа, то не ховайся, а вибігай з хати і клич на допомогу, телефонуй за номером 101. Якщо трапилася пожежа, то не ховайся, а вибігай з хати і клич на допомогу, телефонуй за номером 101.

Слайд 18

Сам вдома.

Слайд 19

Перебувати без супроводу дорослих на вулиці дітям до 10-ти років можна до 20-ї год, до 14-ти років – до 21-ї год, до 18-ти років – до 22-ї год. У темну пору сезону – до настання темряви; Перебувати без супроводу дорослих на вулиці дітям до 10-ти років можна до 20-ї год, до 14-ти років – до 21-ї год, до 18-ти років – до 22-ї год. У темну пору сезону – до настання темряви;

Слайд 20

Діти мають право не відчиняти двері дому навіть представникам правоохоронних органів. Діти мають право не відчиняти двері дому навіть представникам правоохоронних органів.

Слайд 21

Не розмовляй й не вступай в контакт із незнайомцями, не підходь до автомобілів із незнайомцями, навіть якщо вони запитують дорогу. Не розмовляй й не вступай в контакт із незнайомцями, не підходь до автомобілів із незнайомцями, навіть якщо вони запитують дорогу.

Слайд 22

Не заходь до під’їзду чи до ліфту із незнайомими людьми; одразу клич на допомогу, якщо незнайомець провокує якісь дії щодо тебе. Не заходь до під’їзду чи до ліфту із незнайомими людьми; одразу клич на допомогу, якщо незнайомець провокує якісь дії щодо тебе.

Слайд 23

Запам*ятай!Якщо ситуація вийшла з-під контролю дорослих, потрібно зателефонувати до служб екстренної допомоги за телефонами:101– пожежна охорона;102 – міліція;103 – швидка медична допомога;104– газова служба;

Слайд 24

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)