X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
шгш7

Завантажити презентацію

шгш7

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив рухової активності на благополуччя людини.

Слайд 2

Людина відчуває себе здорової лише за відповідного рівня рухової активності. Види рухової активності: Фізкультурна діяльність; Спортивна діяльність; Спортивно – ігрова діяльність; Фізкультурно – ігрова діяльність.

Слайд 3

ФІЗКУЛЬТУРНА ДІЯЛЬНІСТЬ це формування фізичної культури особистості: навчання життєво важливих рухових навичок і вмінь, розвиток фізичних здібності за допомогою зальнозміцнювальних та загальнорозвивальних вправ.

Слайд 4

СПОРТИВНА ДІЯЛЬНІСТЬ навчання основ певного виду спорту, розвиток тих здібностей, яких потребує цей вид.

Слайд 5

СПОРТИВНО-ІГРОВА ДІЯЛЬНІСТЬ це такий вид рухової активності, в якому спортивні результати залежать від командної боротьби за досягнення спільних цілей, насамперед командного успіху.

Слайд 6

ФІЗКУЛЬТУРНО –ІГРОВА ДІЯЛЬНІСТЬ це такий вид рухової активності, яким ви займалися в дитячому садочку та початковій школі.

Слайд 7

Слайд 8

ВИСНОВКИ: Існують різні види рухової активності, які визначаються різними критеріями. Рухова активність позитивно впливає на фізичне, психічне, соціальне благополуччя людини.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)