X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
7 правил здорового способу життя

Завантажити презентацію

7 правил здорового способу життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

7 правил здорового способу життя. Виконала Кудь А.В ФБС-1-12

Слайд 2

правило № 1 Найважливіше при здоровому способі життя - це харчування. Правильне харчування! Більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму речовинами. Ніяких гамбургерів, коли, чіпсів та іншої гидоти.

Слайд 3

правило № 2 Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу. Загартовуйте свій організм. Прогулянки на свіжому повітрі, ранкова пробіжка, зарядка вранці. Ходіть більше пішки, гуляйте у парках. Прагни рухатися якомога більше. Рух – це життя! Частіше ходити пішки: ходьба активізує кровообіг. Кілька разів за день потягуйтеся всім тілом, напружуючи м'язи спини і ніг.

Слайд 4

правило № 3 Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний з шкідливими звичками: куріння, вживання алкоголю і тим більше наркоманія. Адже це основні чинники, які погіршують здоров'я.

Слайд 5

правило № 4 правильний розпорядок дня. Це, перш за все, 8-ми годинний здоровий сон. Потрібно привчити свій організм лягає і прокидатися в один і той же час, не залежно від того, який день тижня: будній чи вихідний.

Слайд 6

правило № 5 Одне з найважливіших правил здорового способу життя - це позитивний настрій! Не зациклюйтеся на невдачах і промахи.

Слайд 7

правило № 6 Для хорошого фізичного стану необхідне правильне, глибоке і спокійне дихання. Старайся частіше провітрювати приміщення, в якому знаходитеся.

Слайд 8

правило № 7 Здоровий спосіб життя - це так само дбайливе ставлення до себе! Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)