X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Око вади зору окуляри вова ганенко

Завантажити презентацію

Око вади зору окуляри вова ганенко

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творці українського модерну Вова ганенко 9 класі Савченко Т.Т.

Слайд 2

Савченко Т.Т.

Слайд 3

Актуалізація знань. Савченко Т.Т.

Слайд 4

Які назви отримав стиль модерн в різних країнах ? Стиль модерн за короткий термін захопив мистецтво усіх країн та залишив по собі помітний слід у кожній національній культурі. Епоха модерну проіснувала недовго: 20-30 років у різних країнах, але вплив модерну на всі види мистецтва вражаючий. У цей час зазнало змін і українське мистецтво. Ці зміни в бік декоративності та умовності були обумовлені появою стилю модерн або сецесії. В Україна, розрізаній кордонами імперій, прийняли назву «модерн» в Центральних і Східних регіонах, і «сецесії» в Західному регіоні. Савченко Т.Т.

Слайд 5

Савченко Т.Т.

Слайд 6

Василь Кричевський – засновник стилю «український модерн» Ці тенденції особливо яскраво проявилися у тогочасній архітектурі. Засновником стилю « український модерн» був архітектор Василь Кричевський. Савченко Т.Т.

Слайд 7

Будинок полтавського губернського земства (1903 – 1908) Савченко Т.Т.

Слайд 8

Історико – краєзнавчий музей Будинок полтавського губернського земства виділяється національно – традиційним оздобленням, різноколірним керамічним облицюванням, рельєфними панно. Його будинки мали яскраво виражений національний характер. Савченко Т.Т.

Слайд 9

Савченко Т.Т.

Слайд 10

Владислав Городецький Савченко Т.Т.

Слайд 11

Будинок з химерами – двоповерховий особняк. Ця споруда є яскравим прикладом тяжінням автора до синтезу мистецтв, експерементального застосування нових будівельних конструкцій. Майстрові вдається «оживити » бетон, перетворивши його в об’ємні зображення рослин, міфічних тварин та людей. Савченко Т.Т.

Слайд 12

Україна. Архітектура в стилі модерн .Л. Чернігов, М. Гольденберг. Прибутковий будинок Асвадурова Владислав Садловський. Вілла Зигмунта Розвадовського Савченко Т.Т.

Слайд 13

Україна. Архітектура в стилі модерн Володимир Кундерт. Прибутковий будинок Блюмберга, Одеса Едуард Брадтман «Дім невтішної вдови». Київ. Савченко Т.Т.

Слайд 14

Запам’ятаємо Всі творці українського модерну стверджували у своїй творчості нову естетику національного мистецтва, яка спиралась на багаті традиції народної формотворчості, фольклору, міфології і водночас – зорієнтовану на засвоєння модернових здобутків у сучасному світовому мистецтві. Савченко Т.Т.

Слайд 15

Живопис в стилі модерн Характерною ознакою робіт представників українського модерну в нашому живописі було звернення до національних джерел: слідування традиціям давньоруського монументального мистецтва, вітчизняної народної творчості, введення до своїх творів фольклорних мотивів, етнографічних елементів. Такі риси були притаманні для багатьох українських майстрів, які здобули визнання як чудові живописці та графіки. Савченко Т.Т. Г.Нарбут В.Максимович Ф. Кричевський

Слайд 16

Іван Левинський Савченко Т.Т.

Слайд 17

Савченко Т.Т. Світ його мистецтва - фантастичні пейзажі , картини та міфологічні й казкові теми, що сповнені загадковості й сприймаються як прекрасний сон або мрії.

Слайд 18

Федір Кричевський Савченко Т.Т. Брат архітектора Василя Кричевського добре обізнаний з народним мистецтвом, збагачений його високими традиціями, він виробив власну художню систему, в якій поєднав реалістичні принципи з пошуками нових живописних засобів, зокрема вишуканого стилю

Слайд 19

Федір Кричевський. Життя. Триптих (Любов) Життя. Триптих (Сім’я) Савченко Т.Т.

Слайд 20

Савченко Т.Т.

Слайд 21

Віктор Зарецький. Дівчина з палітрою та пензлем. Театр Савченко Т.Т.

Слайд 22

Петро Холодний Казка про дівчинку та павича Вітражі Савченко Т.Т.

Слайд 23

Савченко Т.Т. Віртуозний майстер, який зумів своєю творчістю кардинально змінити уявлення про роль книжкової графіки в культурному житті суспільства. Він був чудовим знавцем українського стародавнього мистецтва і геральдики. Виконував безліч проектів гербів, ілюстрації до літературних творів.

Слайд 24

Савченко Т.Т.

Слайд 25

Георгій Нарбут. Державний герб України. Обкладинка Ілюстрація до Енеїди І.Котляревського Савченко Т.Т.

Слайд 26

Георгій Нарбут. Заставка. Поезія Сторінка абетки Савченко Т.Т.

Слайд 27

Практична діяльність Творче завдання На основі естетичних вражень та отриманої інформації створити у стилі модерн ескіз ілюстрації до книги улюбленого українського автора Савченко Т.Т.

Слайд 28

Рефлексія. Савченко Т.Т.

Слайд 29

Рефлексія. Схарактеризуйте основні досягнення українських митців у царині мистецтва модерну, підкреслить національні особливості. Зробіть власний висновок , узагальнивши матеріал уроку. Савченко Т.Т.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)