X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міфи про першу медичну допомогу

Завантажити презентацію

Міфи про першу медичну допомогу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міфи про першу медичну допомогу

Слайд 2

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. Основні принципи надання першої допомоги: правильність і доцільність (якщо ви не впевнені в своїх діях – краще утриматись; головне правило першої допомоги – не нашкодити); швидкість; продуманість, рішучість, спокій.

Слайд 3

Також людині, яка вдавилася, зазвичай доброзичливо пропонують «постукати по спині». І якщо це невеликий шматочок їжі, який згодом проковтнеться, то «постукування» не зроблять нічого поганого. А от у серйозному випадку краще вміти надавати першу допомогу: трохи нахиленій вперед людині натискати на сонячне сплетіння. xx% xx% xx% xx%

Слайд 4

Серед усіх міфів про надання першої домедичної допомоги особливо виділяється один – міф про серцево-легеневу реанімацію, від якої може залежати життя людини. СЛР – це невідкладна процедура, яка складається з непрямого масажу серця та штучного дихання.

Слайд 5

Для діагностування інсульту є простий алгоритм РОЗУМ». Р – це руки, які людина не може підняти одночасно та рівно, О – очі, які можуть виглядати різними за розміром або мати опущені нижні кутки, З – заніміння якоїсь з кінцівок, У – людина не може природньо усміхнутися М – мова, коли не може повторити просту фразу. Якщо принаймні один із симптомів є, то краще викликати 103.

Слайд 6

THANKS!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)