X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Першу в світі радіограму з текстом “Генріх Герц” здійснив О.Попов 24 березня 1896р. на відстань лише 250м.

Завантажити презентацію

Першу в світі радіограму з текстом “Генріх Герц” здійснив О.Попов 24 березня 1896р. на відстань лише 250м.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чи знаєте ви, що… Першу в світі радіограму з текстом “Генріх Герц” здійснив О.Попов 24 березня 1896р. на відстань лише 250м.

Слайд 2

Чи знаєте ви, що… Роман Гонсет, українець за походженням (народивя в 1891р. на Галичині, з 1907р. проживав у Канаді, а 1916 р. у США, помер у 1951р.) був автором близько 100 патентів у тому числі удосконалений кіноапарат, поліпшення радіо, телефону.

Слайд 3

Чи знаєте ви, що… Загальні затрати на проведення першого транс-атлантичного радіозв’язку, проведеного Г.Марконі в 1902р. склали 200000 доларів і ці кошти були витрачено на передачу лише трьох точок, які в телеграфному коді складають букву S. Напевно, це була найдорожча радіограма в світі.

Слайд 4

Чи знаєте ви, що… Ейфелеву вежу від зносу врятував винахід радіо – будучи найвищою конструкцією Європи, вона була ідеальним місцем для розміщення на ній радіо антени (зараз там знаходиться антена ТБ).

Слайд 5

Чи знаєте ви, що… Радіо використовується в Україні для радіотелеграфного зв'язку з 1898р на Чорноморському флоті. Початки радіомовлення припадають на 1924р., коли у Харкові розпочато радіопересилання через малопотужні передавачі. Перші потужні радіостанції були збудовані у Харкові й Києві в 1925 р.

Слайд 6

Джерела en.wikipedia.org ru.wikipedia.org uk.wikipedia.org

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика