X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Математика в світі наук

Завантажити презентацію

Математика в світі наук

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

У біології і медицині обчислювальні машини тільки починають використовуватися . Однак у майбутньому основними сферами застосування обчислювальних машин стануть , мабуть , саме біологія і медицина . Р. Ледлі

Слайд 3

Можна з впевненістю сказати , що знання основ комбінованої обчислювальної техніки стало вже насущною потребою для всіх спеціалістів із застосування обчислювальних методів у біології і медицині . У. Сайлер

Слайд 4

...бурхливий розвиток науки і техніки , визначні відкриття в галузі фізики , хімії , математики , біології , фізіології і генетики дали змогу глибше проникнути в мікросвіт , пізнати тонку структуру і функції матерії , закони перетворення енергії , суть життя . Усе це вплинуло і продовжує впливати на медичну науку . В. Д. Тімаков

Слайд 5

Математика працює на наше здоров‘я вже при конструюванні численних машин , які мають різні функції і цим допомагають лікарям .

Слайд 6

Одні розпитують пацієнта про здоров'я чи чергують біля його ліжка , інші зшивають і зрощують живі тканини , очищають кров від шкідливих речовин і насичують її киснем , стежать за станом хворих під час складних операцій .

Слайд 7

Слайд 8

На допомогу лікарям приходять різні математичні теорії – від класичних до найсучасніших . Наприклад , теорія катастроф вік якої не досяг ще й 20 років , широко застосовується в медицині Адже судини головного мозку , які забезпечують його кровопостачання , - це складні тонкостінні оболонки , схожі на трубопроводи , що зазнають деформацій .

Слайд 9

Таким чином , математична модель кровопостачання мозку і його порушень може бути побудована на основі розв'язування задачі гідропотужності яку сьогодні інтерпретують як задачу теорії катастроф .

Слайд 10

Графічне зображення діяльності серця – кардіограма є , по суті , вектор-функцією , що містить 12 або 18 компонентів , кожен з яких є числовою функцією часу . Тому лікар , який вивчає кардіограму пацієнта , працює в 12 – 18 вимірному просторі . І тут йому не обійтися без ЕОМ , яка будує математичну модель роботи серця на основі теорії n-вимірних просторів .

Слайд 11

ВірусTipula має форму одного з правильних многогранників – ікосаедра . Цим досягається максимальна економія генетичної інформації . А згідно із законами математики , щоб побудувати найекономнішим способом замкнену оболонку з однакових елементів , потрібно скласти з них саме ікосаедр .

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика