X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адміністративне право України як галузь права і як наука.

Завантажити презентацію

Адміністративне право України як галузь права і як наука.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Адміністративне право України як галузь права і як наука.

Слайд 2

План Поняття адміністративного права. Система та джерела адміністративного права. Адміністративне право як наука.

Слайд 3

1. Поняття адміністративного права . Адміністративне право – це самостійна галузь права, яка регулює відносини у сфері управління виконавчо-розпорядчої діяльності державних органів, а також регулює відносини пов’язані зі скоєнням адміністративних правопорушень.

Слайд 4

Предмет адміністративного права – це сукупність суспільних відносин, які виникають у сфері управління виконавчо-розпорядчої діяльності державних органів, а також під час скоєння адміністративних деліктів.

Слайд 5

Завдання адміністративного права – це правове регулювання організаційних, управлінських стосунків у суспільстві та правоохоронній діяльності держави, що включає встановлення різного характеру правових заборон .

Слайд 6

2. Система та джерела адміністративного права. Система адміністративного права – внутрішня сфера галузі, послідовна розстановка її елементів, норм та інститутів, які її складають.

Слайд 7

Норма адміністративного права – це загальнообов’язкове, формально визначене правило поведінки, яке встановлене або санкціоноване державою і виступає регулятором найбільш важливих суспільних відносин, які виникають у сфері управляння виконавчо-розпорядчої діяльності державних органів, а також під час скоєння адміністративних деліктів.

Слайд 8

Джерела адміністративного права: Конституція України. Закони України. Нормативно - правові акти видані Президентом України. Постанови Верховної Ради України. Нормативно – правові акти Центральних органів виконавчої влади. Міжнародні договори.

Слайд 9

3.Адміністративне право як наука. Наука адміністративного права – це сукупність наукових уявлень, знань та теоретичних положень про галузь адміністративного права та проблем її регулювання.

Слайд 10

Функції адміністративного права: - теоретично - пізнавальна ( теоретичне осмислення змісту адміністративного права); практично – прикладна (вдосконалення адміністративного законодавства і практика його застосування); виховна (безпосередній вплив на свідомість громадян і виховання їх в дусі закону).

Слайд 11

Представниками адміністративного права є: Голосніченко І.П. Коваль Л.В. Силеванов А.О.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство