X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТТХППХ

Завантажити презентацію

ТТХППХ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Адміністративні правопорушення та адміністративна відповідальність.

Слайд 2

Адміністративне правопорушення - це протиправна, винна (умисна чи з необережності) дія чи бездіяльність, що посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Слайд 3

Ознаки адміністративного правопорушення:

Слайд 4

Склад адміністративного правопорушення

Слайд 5

Адміністративні стягнення - Це міра відповідальності, примусовий захід державного впливу, що застосовується до особи за скоєння адміністративного правопорушення (проступку)

Слайд 6

Адміністративні стягнення застосовуються з метою: забезпечення виконання загальнообов`язкових правил (задля припинення протиправного вчинку); покарання правопорушника; Виховання правопорушника; Відновлення порушених правовідносин (в т. ч. відшкодування завданих збитків); Запобігання новим правопорушенням.

Слайд 7

Слайд 8

Адміністративний арешт. Ще одним адміністративним стягненням є адміністративний арешт, але до неповнолітніх цей вид стягнення НЕ застосовується. Не застосовується адміністративний арешт: - до вагітних жінок, - до жінок, що мають дітей у віці до 12 років, - до неповнолітніх, - до інвалідів І і ІІ груп.

Слайд 9

Особливості адміністративної відповідальності неповнолітніми особами: Вік, з якого настає адміністративна відповідальність для неповнолітніх осіб – 16 років, Вчинення неповнолітніми віком від 14 до 16 років адміністративного правопорушення тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх заміняють.

Слайд 10

Найпоширеніші адміністративні проступки, що вчиняються неповнолітніми: дрібні крадіжки; безквитковий проїзд; дрібне хуліганство; порушення ПДР; завідомо неправдивий виклик спецслужб; порушеннявимог пожежної безпеки в лісах; куріння, нецензурна лайка і розпиття спиртних напоїв у громадських місцях.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Правознавство