X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Обернена пропорційна залежність

Завантажити презентацію

Обернена пропорційна залежність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

124 до 3 12,3 до 3

Слайд 6

Чи є прямо пропорційними величинами: відстань і час, якщо швидкість є сталою; вартість товару, купленого за однією і тією самою ціною, і його кількість; кількість робітників, які виконують якусь роботу з однаковою продуктивністю праці, і час виконання роботи.

Слайд 7

Для будівництва 5 бульдозерів розчистили ділянку за 210 хв. За який час 7 бульдозерів розчистять цю ділянку?

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Обернена пропорційна залежність Дві величини називають обернено пропорційними, якщо при збільшенні ( зменшенні ) однієї з них у кілька разів інша зменшується (збільшується) у стільки ж разів. 

Слайд 13

Залежність між швидкістю автомобіля з постійною величиною шляху та часом руху обернено пропорційна, оскільки у скільки разів збільшується щкидкість, у стільки разів зменшиться час руху.

Слайд 14

Алгоритм розв’язування задачі Умову задачі записуємо у вигляді таблиці. Невідоме число позначаємо через х. Встановлюємо вид залежності: обернено пропорційну залежність позначаємо протилежно направленими стрілками; Записуємо пропорцію. Знаходимо невідомий член пропорції.

Слайд 15

Слайд 16

Деяку відстань ластівка пролетіла за 0,5год. зі швидкістю 50 км/год. За скільки хвилин пролетить ту ж саму відстань стриж, якщо буде летіти зі швидкістю 100 км/год?

Слайд 17

Слайд 18

Троє мулярів можуть закінчити роботу за 5 днів. Для прискорення роботи їм дали ще 2 муляри. За який час вони закінчать роботу, якщо всі муляри працюють з однаковою продуктивністю?

Слайд 19

Слайд 20

Письмово! Розв’язати № 672; 674

Слайд 21

1. Як характеризуються обернено пропорційні величини? 2. Які величини ми можемо назвати обернено пропорційними? 3. Що можна сказати про відношення обернено пропорційних величин?

Слайд 22

Домашнє завдання! Опрацювати п.22 Розв’язати № 675; скласти ілюстровану задачу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика