X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моє село, ти для мене єдине в світі!

Завантажити презентацію

Моє село, ти для мене єдине в світі!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моє село, ти для мене єдине в світі! Ставчани – моє рідне село

Слайд 2

Вдивляюся в обриси України на географічній карті. Вона мені нагадує людське серце, що великою аортою Дніпра ділиться на дві частини – Правобережжя і Лівобережжя.

Слайд 3

Моє село – це маленька судинка цього серця, крапелька житейського моря України.

Слайд 4

Як приємно проїхати його дорогами. Легкі тепловії лоскочуть лице, фіалкові волошки кивають тобі з узбіччя шляху.

Слайд 5

Як хороше пройтися селом. Городи, сади, поля… Над гречками мелодійними арфами гудуть невтомні бджоли, жайворон літає у блакиті, а соняшники під подихом вітру б'ють у литаври.

Слайд 6

Як гляну від млина у долину, бачу, як у вечірні тумани заступають хороводи русалок. А зорі так близько над землею, що можна говорити до них.

Слайд 7

Моє село розташоване на горбах, звідки відкривається прекрасний краєвид. Довкола нього багато ланів. А саме воно потопає у зелених садах.

Слайд 8

Особливо примітне наше село ставками, серед яких є один великий. Тому, напевне, недарма воно називається Ставчанами.

Слайд 9

Багате наше село своєю історією. На сільському кладовищі стоїть високий курган – могила . Тут спочивають вічним сном російські воїни, що загинули в бою з турецькими поневолювачами. Звідси відкривається широка панорама на ближні долини – місце битви, яка ввійшла в історію під назвою Ставчанська.

Слайд 10

В нашому селі є нова школа,

Слайд 11

торгівельний центр,

Слайд 12

медична амбулаторія.

Слайд 13

У 2012 році відзначала своє 160-річчя найдавніша побудова – Божий храм.

Слайд 14

В тінистому парку, серед вікових дерев, стоїть декілька багатоповерхових споруд Ставчанського професійного ліцею. З його стін вийшли тисячі комбайнерів, механізаторів, трактористів, шоферів, електриків, кухарів. До послуг учнів навчальні кабінети, бібліотека, спортивний та актовий зали, їдальня, навчальна техніка.

Слайд 15

В пам'ять про воїнів-односельчан, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, захищаючи наш край від німецько-фашистських загарбників, стоїть в центрі села пам'ятник воїну-визволителю.

Слайд 16

Давно мовчать гарматні жерла, Гарячі кулі одсвистали, Та слава тих років не вмерла, Вона зійшла на п'єдестали.

Слайд 17

Щоб увічнити пам”ять полеглих, щоб повернути до життя 129 воїнів-односельчан, які поклали свої голови за свободу, учні Ставчанської неповної середньої школи з ініціативи директора Василя Миколайовича Максимчука в травні 1995 року заклали молодий сад . Він став символом Пам”яті по полеглих і водночас символом життя, яке продовжується.

Слайд 18

Ставчани – моє рідне село. Тут я народилася і виросла, тут уперше побачила сліпучу синь неба, золоті розливи пшеничних ланів. Так і хочеться сказати: “Моє село, ти для мене єдине в світі!"

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне