X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моє село - найкраще місце на Землі

Завантажити презентацію

Моє село - найкраще місце на Землі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала: вчитель початкових класів Петренко Тетяна Миколаївна Моє село - найкраще місце на Землі

Слайд 2

Мета: Розширити знання учнів про рідне село, його мешканців. Виховувати стійке почуття національної свідомості і високої духовності; любов до рідного краю; почуття гордості за славних земляків.

Слайд 3

Ми повинні пам’ятати, що звичаї свого села, свого роду, свого народу – це ті ознаки, за якими ми розпізнаємо народ не лише в сучасному, а й в історичному минулому. Кожна людина з душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де минуло її дитинство у батьківській оселі; згадує традиції і звичаї, хто забуває звичаї батьків, карається людьми та Богом.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Преображенка! Пісня колискова, Мого ти серця вічний оберіг. І цвіт ромашки, і материнська мова, І щедро осінь пройдених доріг. Люблю я в рідному краю Пропахлі вітром колоски, Таке чітке безмежне поле, І мамин хліб, і ті стежки, Якими вранці йду до школи… Так процвітай, село мого дитинства, Я твій пагінчик, родом звідсіля. Моя розрада ти й моя колиско, Щедротна й добра матінко-земля!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне