X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Радон :міфи і реальність

Завантажити презентацію

Радон :міфи і реальність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Радон : міфи і реальність

Слайд 2

Мета заходу: Ознайомитися з властивостями, користю та шкодою, яку може задати радон здоров’ю людини Способами і заходами боротьби з високими концентраціями радону

Слайд 3

Конституція України Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Слайд 4

здоров’я людини генетічні фактори - 15-20%; стан довкілля - 20-25%; медичне забезпечення - 10-15%; умови і спосіб життя людей - 50-55%.

Слайд 5

ЕКОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ Нинішня екологічна ситуація в Україні характеризується як глибока еколого-економічна криза Аварія на ЧАЕС 1986 року спричинила в Україні ситуацію, що наближається до рівня глобальної екологічної катастрофи.

Слайд 6

Аварія на ЧАЕС 26квітня 1986 року

Слайд 7

Після Чорнобильської катастрофи радіація перестала бути для українців абстрактним поняттям з плакатів по цивільній обороні

Слайд 8

Вплив різних джерел випромінювання на сумарну дозу опромінення жителів України Наслідки аварії на ЧАЕС Діяльність підприємств Ренгенодіагностика Лікування раку Внутрішнє бета-випромінення Космічне випромінення Природний гама-фон Радіоактивність буд- матеріалів Питна вода Радон

Слайд 9

Radon_Element_d2x.gif – із періодичної системи РАДОН - газ, продукт розпаду урану, представляє собою інертний, газ, який не має ні смаку, ні запаху (у 7,5 разів важче повітря).

Слайд 10

Радіоактивний. Токсичний. Хімічно малоактивний Утворюється в радіоактивних рудах і мінералах Радон розчиняється в воді, але при кип’ятінні повністю з неї видаляється. В природі радон зустрічається у двох формах: у вигляді радону-222 продукту розпаду всюдисущого урану-238, та у вигляді радону-220 (220Rn торону), продукту розпаду природного торію-232.

Слайд 11

Той, що не має смаку і запаху…

Слайд 12

користь Помірна, нормальна наявність радіоактивних елементів в повітрі, воді, грунті створюють той природний радіоактивний фон, який не тільки безпечний, але і необхідний, корисний для підтримки нормальної життєдіяльності людського організму.

Слайд 13

Лікування Радонові ванни готують на основі радонових вод — мінеральні радонові води різного складу, що містять радіоактивний газ радон.

Слайд 14

шкода Може привести до серйозних захворювань. Від радону може постраждати кожен!. Про це ще в 1935 році писав великий українець академік Ст. І. Вернадський.

Слайд 15

Як радон потрапляє в дім

Слайд 16

В Кіровоградській області стартував проект «Стоп - радон» дослідження рівня радону. Мета: убезпечити здоров’я та життя жителів області від негативного впливу газу радону. голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін

Слайд 17

Область розпочинає фахову боротьбу з радоном вперше в Україні, планується дослідити рівень радону у всіх соціальних закладах області – -школах, -дитячих садочках -лікарнях області за допомогою майже 2 тисяч спеціальних датчиків, які розроблені фахівцями київського інституту ім. Марзєєва.

Слайд 18

Основні напрямки розробки протирадонових заходів включають: максимальне скорочення виділення радону з грунту; локалізація місць надходження радону в будову; зниження різними шляхами об’ємної активності радону в повітрі приміщень; зменшення рухливості (розповсюдження) радону, що надійшов до будови.

Слайд 19

Що може зробити кожен з вас?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія