X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
мовні норми

Завантажити презентацію

мовні норми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема загальношкільних батьківських зборів Що допомагає і що заважає дитині вчитися

Слайд 2

Не соромно чого-небудь не знати, але соромно не хотітися вчитися Сократ

Слайд 3

Порядок денний: Доповідь «ШКОЛА-УЧНІ-БАТЬКИ» 2. Успішність учнів 2. Десять «Золотих правил» для батьків; 3. «Що заважає і що допомагає дитині вчитися.»

Слайд 4

«Дитина — дзеркало сім'ї: як у краплі води відбивається сонце — так у дітях відбивається моральна чистота матері й батька. Завдання школи та батьків — дати кожній дитині щастя». (В. О. Сухомлинський). «Наші діти — це наша старість, погане виховання — це наше майбутнє горе, це наша провина перед іншими людьми». (А. С. Макаренко

Слайд 5

Заняття в школі можуть лише надати розумові правила, добуті чужим трудом. Але здатність користуватися ними розвиває виключно домашня самостійна праця І.Кант

Слайд 6

Шановні батьки! Не забувайте про те, що перш за все на Вас лежить відповідальність за виховання і навчання Ваших дітей! Конвенція про права дитини, ст.18. Батьки або у відповідних випадках законні опікуни несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини

Слайд 7

Результати навченості учнів по класах За І семестр 2016-2017 н.р.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Причини відставання у навчанні Вади розвитку дитини, Біопсихічні Рівень вихованості Вплив сім’ї.

Слайд 11

Причинами спаду шкільної мотивації в подальшому стають: 1. У дівчаток 7-8 класу знижена вікова сприйнятливість до навчальної діяльності у зв'язку з інтенсивним біологічним процесом статевого дозрівання. 2.У підлітків спостерігається «гормональний вибух» і нечітко сформовано почуття майбутнього. 3. Особиста значущість предмета. 4. Нерозуміння мети навчання.

Слайд 12

Як же навчити дітей вчитися ? Розпочати потрібно з відношення батьків до навчання в школі і ситуації в середині сім'ї підлітка. Байдуже ставлення батьків до успіхів дитини до школи знижує цінність освіти в очах підлітка.

Слайд 13

Завдання батьків позитивна мотивація до навчальної діяльності дитини; небайдуже та позитивне ставлення батьків до школи; ви повинні знати вікові та індивідуальні особливості своєї дитини.

Слайд 14

Тривалість підготовки домашніх завдань, (оптимальна тривалість з врахуванням психофізичного віку), складає: в 1 класі – до 1 години (3/4 години); в 2 класі – 1,5 години (1 година); в 3-4 класі – 2 години (1,5 години); в 5-6 класах – до 2,5 годин (2-2,5 годин); в 7-8 класах – до 3 години (2,5 години); в 9 класі – до 4 годин (3 години).

Слайд 15

2. Формуйте самоповагу Висока самооцінка додає сміливості, упевненості, формує вміння ризикувати. Діти повинні усвідомити, що успіх, майбутній добробут залежить від них самих. Власний образ, закріплений свідомістю, є визначальним на роботі, при виборі друзів, у сім”ї.

Слайд 16

3.Навчіть дитину спілкуватися Є шість умов, за яких у дитини виробляються корисні навички: це щира любов до батьків, приязне ставлення до оточуючих, зовнішня привабливість, можливість спостерігати позитивні приклади соціального спілкування (поведінка батьків, учителів), висока самооцінка, достатній запас слів, уміння підтримувати розмову.

Слайд 17

4.Пильнуйте, щоб дитина не стала «телеманом» Сидіння перед телевізором гальмує в дітей розвиток лівої півкулі головного мозку, а нею визначається розвиток мови. Отже, із часом у дитини можуть виникнути ускладнення під час спілкування.

Слайд 18

5. Виховуйте відповідальність, порядність Потрібно не лише пояснювати, що таке добре, а що погано, а й закріплювати гарні навички, карати за негідні вчинки. За приклад має слугувати гідна поведінка батьків.

Слайд 19

6.Навчайте дитину шанувати сім”ю Добрі стосунки, любов і повага у сім”ї виховують краще за будь-які лекції.

Слайд 20

7. Подбайте про гарне оточення Оточення впливає на моральні орієнтири, поведінку дітей, тому уважно придивіться, з ким товаришують ваші діти, які у них інтереси.

Слайд 21

8. Будьте вимогливими Діти з високою самооцінкою, почуттям власної гідності, умінням робити щось краще за інших, виховуються, як правило, у сім’ях, де до них ставляться високі вимоги, але не будьте тираном.

Слайд 22

9. Привчайте дитину до праці Певною мірою ви можете запрограмувати життєвий успіх своїх дітей. Не слід неодмінно оберігати своїх синів і дочок від труднощів. Нехай вони зрозуміють, що шлях до успіху вимагає певних зусиль.

Слайд 23

10.Не робіть за дітей те, що вони можуть зробити самі Нехай вони все спробують, нехай вчаться на власних помилках, звикають робити щось для інших. Якнайбільше спілкуйтеся з дітьми. Пам'ятайте, якою буде Ваша дитина у дорослому житті, такою буде й Ваша старість!

Слайд 24

Графік проведення ДПА школярів у 2016 році Державна підсумкова атестація учнів шкіл І, ІІ ступенів відбуватиметься у наступні строки: • початкова школа (4 клас) — з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики; • основна школа (9 клас) — з 1 по 8 червня з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу

Слайд 25

Ще раз хочу наголосити на необхідності тісної співпраці батьківського та педагогічного колективів за формулою І якщо ми, разом з вами, шановні батьки, нині допоможемо нашим дітям розвинути потребу в знаннях, уміння набувати їх, то ці важливі якості залишаться з нею і після закінчення школи я впевнена

Слайд 26

Наші побажання Займайтеся зі своїми дітьми, допомагайте їм. Не залишайте в складній справі дитину на самоті. Процес навчання-найважча справа в житті людини.

Слайд 27

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова