X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Каліграфічні хвилинки ( за творами О. Олеся). І-Х

Завантажити презентацію

Каліграфічні хвилинки ( за творами О. Олеся). І-Х

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

(народознавчий матеріал) Презентацію підготувала вчитель - методист Скандинавської гімназії м. Києва Біляченко Ольга Василівна за матеріалами Процевської В. І., вчителя-методиста КЗШ №113

Слайд 2

Н н Н н Н н Н н Н о Н е е н и н у н н е о н Н а с в я т у К а т е р и н у х о в а й с я п і д п е р и н у .

Слайд 3

Слайд 4

Н е м а т о г о к р а м у , щ о б к у п и т и м а м у . Н е б і й т е с ь з а г л я д а т и у с л о в н и к : ц е п и ш н и й я р , а н е с у м н е п р о в а л л я . М . Р и л ь с ь к и й

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

О о О о О о О о О л О м о л о м о в о ч о х О й я к а ч у д о в а у к р а ї н с ь к а м о в а ! О . П і д с у х а

Слайд 8

Слайд 9

О ч і п о к – г о л о в н и й у б і р з а м у ж н ь о ї ж і н к и . О п и н к а – о р и г і н а л ь н и й ж і н о ч і й п о я с н и й о д я г .

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

О с и к а у р о з к і ш н и х с е р е ж к а х - н а в р о ж а й в і в с а .

Слайд 13

Слайд 14

П п П п П п П п П р П и о п с п а п п е ш п П и с а н к а п о б у т у в а л а н а У к р а ї н і з с и в о ї д а в н и н и .

Слайд 15

Слайд 16

П о ш л и ї й н е с к а р б и , А щ а с т я , д о л ю , Щ о б д н і ї й м и н а л и Б е з с м у т к у , б е з б о л ю .

Слайд 17

П р и й ш о в Х о м а , в в а ж а й – з и м и н е м а .(21 л ю т о г о ) П р и й ш о в В л а с - з п е ч і з л а з ь . (24 л ю т о г о )

Слайд 18

Слайд 19

Р р Р р Р р Р р Р о Р я Р е і р и р з р в р п р Р о с л и н а б а р в і н о к з е л е н і є н а в і т ь п і д с н і г о м .

Слайд 20

Слайд 21

Р я д н о – р і з н о к о л ь о р о в и й к и л и м а б о к о в д р а і з г р у б о г о в о л о к н а .

Слайд 22

Слайд 23

Р а н н і й п р и л і т ж а й в о р о н к і в – н а т е п л у в е с н у . Р і д н е с л о в о м а є т а є м н и ч у з д а т н і с т ь т р и м а т и ж и т т я .

Слайд 24

Слайд 25

Ч ч Ч ч Ч ч Ч ч Ч ч Ч е Ч у ч у в ч ч а о ч и ч Ч е р е с - ш и р о к и й ш к і р я н и й п о я с , щ о м а є в с е р е д и н і п о р о ж н и н и д л я г р о ш е й .

Слайд 26

Слайд 27

Ч и с т и й ч е т в е р - ц е д е н ь в е с н я н о г о о ч и щ е н н я . Ч е б р е ц ь п р и н о с и т ь с п о к і й у р о д и н у , з д о р о в ’ я д і т я м .

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Ч о л о в і к р о з у м у в ч и т ь с я в е с ь в і к .

Слайд 31

Слайд 32

Ш ш Ш ш Ш ш Ш ш Ш а а ш и ш ш у ш е Ш а р о в а р и - д у ж е ш и р о к і ш т а н и , щ о ї х п е р е в а ж н о з а п р а в л я ю т ь у х а л я в и .

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

«Хвилинки каліграфії на уроках української мови», Процевська Віра Іванівна, вчитель-методист КЗШ №113 http://www.teacherjournal.com.ua/shkola/pochatkove-navchannya-ta-vixovannya/235-xvilinki-kalgraf.html Шаблон: Писаревська Т. П. Оформлення: ресурси Інтернету. http://fotograf-frolov.com/blog/20/ http://photo.i.ua/user/2013061/108686/5264174/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова