X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
” Однорідні члени речення”

Завантажити презентацію

” Однорідні члени речення”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: Контрольна робота з теми ” Однорідні члени речення”

Слайд 2

Мета: з’ясувати рівень здобутих учнями знань і сформованості вмінь з теми „Речення з однорідними членами”, а також рівень сформованості комунікативних умінь, зокрема вміння склати зв’язне висловлювання; розвивати логічне мислення, пам’ять, уміння використовувати здобуті знання на практиці; виховувати самостійність, відповідальність.

Слайд 3

Інструктаж Ознайомлення з методикою проведення роботи. Тестові завдання складаються з трьох рівнів. І рівень – 1 бал за кожне виконане завдання ІІ рівень – 2 бали за кожне виконане завдання ІІІ рівень – 3 бали за виконане завдання

Слайд 4

Тестові завдання І рівень 1. Укажіть правильні твердження: а) однорідні члени речення відповідають на одне й те саме питання, але є різними членами речення; б) однорідні члени речення й узагальнюючі слова є різними членами речення; в) узагальнююче слово може знаходитися перед однорідними членами речення й після них. 2. Укажіть речення з однорідними означеннями (розділові знаки пропущені), поставте розділові знаки: а) На цьому стовбурі велична крона схожа на сильну суверенну Україну. б) Розбудили мене буйні бравурні звуки маршу на площі Незалежності. в) Тече Дніпро між кручами уперто розбурханий нестримний і рвучкий.

Слайд 5

3. Укажіть речення, у яких після однорідних членів перед узагальнюючим словом ставиться тире (розділові знаки пропущені), поставте розділові знаки: а) Земля України небо і люди усе мені рідне. б) У Київській Русі з’являються зовнішні атрибути української державності гривня як грошова одиниця і тризуб як державний знак. в) Забудова Хрещатика гідроелектростанції на Дніпрі українське садівництво народна медицина за все переживав Довженко.

Слайд 6

ІІ рівень Побудуйте два речення із заданим початком, щоб в одному випадку це було просте речення з однорідними присудками, а в іншому – складносурядне речення, поставте розділові знаки: а) Дивлюсь на Дніпро і ... б) Дивлюсь на Дніпро і ... Наведіть власний приклад простого речення з однорідними членами. Знайдіть помилку і запишіть речення правильно, наведіть власний приклад речення з таким самим сполучником. Сільськогосподарська продукція не тільки забезпечує нашу область, а й інші регіони України. Складіть речення за схемою, зробіть його повний синтаксичний розбір.УС : , і , і , і .

Слайд 7

ІІІ рівень Мініатюра-роздум „Яким я уявляю майбутнє України” (використати речення з однорідними членами)

Слайд 8

Бажаю успіхів!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова