X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стратегія “Сенкан”

Завантажити презентацію

Стратегія “Сенкан”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стратегія “Сенкан”

Слайд 2

Що таке сенкан ? - Слово «сенкан» походить від французського слова «пять» і означає «вірш, який складається з пяти рядків»; - Дидактичний сенкан зявився на початку XX століття в США; - Сенкан – це не звичайний вірш, а вірш, написаний у відповідності з визначеними правилами

Слайд 3

Що таке сенкан ? Стратегія “Сенкан” передбачає використання “білого” вірша; Сенкан- написання невеличкого слогану; Сенкан синтезує інформацію і факти у стисле висловлювання,яке описує,віддзеркалює тему.

Слайд 4

Яку надає можливість : вчителю: - Організувати роботу учнів для підбиття підсумків уроку; - Закріпити основні поняття,які були введені на уроці

Слайд 5

учням : - Чітко визначитися з ключовими поняттями,головними ідеями уроку; - Сформулювати свої думки цікавим способом; - Проявити свої творчі здібності; - Синтезувати знання,яке отримали на уроці.

Слайд 6

Правила написання сенкану 1 слово 2 слова 3 слова 4 слова 1 слово Сенкан с кладається з 5 рядків; За формою нагадує ялинку.

Слайд 7

Що треба писати у кожному рядку? Тема, іменник 1-й рядок 2-й рядок Опис, прикметник 3-й рядок 4-й рядок Дія (дієслово),повязане з темою 5-й рядок Ставлення (фраза) ,почуття з приводу обговоренного Перефразування сутності(синоніми,підсумок, узагальнення)

Слайд 8

Про що можна писати сенкан? Тема його може бути яка завгодно: Про природу; Про літературного героя; Про картину чи вірш; Про вивчене на уроці; Про словнивокі слова.

Слайд 9

Зразки сенканів

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка