X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Технічні вдосконалення в роки Першої світової війни. Новітня тактика і стратегія ведення бойових дій

Завантажити презентацію

Технічні вдосконалення в роки Першої світової війни. Новітня тактика і стратегія ведення бойових дій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку. Технічні вдосконалення в роки Першої світової війни. Новітня тактика і стратегія ведення бойових дій.

Слайд 2

Мета уроку: систематизувати й узагальнити матеріал, вивчений з теми «Перша світова війна»; прослідкувати специфічні особливості та відмінності збройних сил держав, які брали участь у першій світовій війні; довести, що технічні досягнення у виробництві зброї дуже впливають на тактику ведення бойових дій та перебіг війни; розвивати в учнів уміння робити висновки, виділяти головне і другорядне; висловлювати власну точку зору; вчити учнів культури спілкування; застосовувати знання з різних галузей наук.

Слайд 3

Проблемне питання: Чи стала б можливою Перша світова війна, якби на зламі століть не відбулося бурхливого розвитку науки і техніки?

Слайд 4

Згадаймо: Що стало приводом для початку війни? Як ви гадаєте, чи можна було уникнути війни? Яким чином?

Слайд 5

Шерлок Холмс Переглянувши документальний фільм «Перша світова війна в кольорі. Тактика і стратегія», ви склали перелік запитань. Поділимося на команди. Кожна команда складає список з десяти запитань, інша на ці питання відповідає. І навпаки. Перемагає та команда, яка має більше правильних відповідей. За кожну правильну відповідь команда отримує один бал. За цікаві запитання кожній команді додає один бал вчитель. Додаткові бали до оцінки отримує той учень, чиї запитання увійшли у список. Результати записуються в рейтингову таблицю.

Слайд 6

Бачено-небачено Зараз на екрані ви побачите 10 термінів. Протягом 20с. треба їх запам’ятати. Далі, по пам'яті записуєте терміни у зошити. Час на роботу 30 с. Міняєтесь роботами із сусідом і перевіряєте кількість записаних термінів та правильність їх запису – 1 хв. Кожен правильно записаний термін оцінюється в один бал, додатковий бал учень отримує за пояснення терміну. Результати записуються в рейтингову таблицю.

Слайд 7

Читали, дивилися Згадайте, які відомі вам письменники були очевидцями подій Першої світової війни. Що про Першу світову війну відомо з творів українських письменників? Згадайте фільми, які присвячені подіям Першої світової війни?

Слайд 8

НТР Технічний переворот в промисловому виробництві був використаний для посилення військової потужності і підготовки до війни.

Слайд 9

Основні напрямки НТР у розвитку військової техніки : Автоматизація стрілецької зброї; Автоматизація артилерії; Поява військових машин; Виробництво вибухових речовин; Ширше використання засобів повітро-плавання й авіації; Створення великих надводних кораблів - броненосців, дредноутів; Підводне плавання було також поставлено на службу військовим цілям.

Слайд 10

Відстрочена загадка Винайдення яких видів зброї стало неминучим при тактиці і стратегії ведення бойових дій у Першій світовій війні?

Слайд 11

Найрозумніший Працюємо в групах, між якими проходить змагання. За кожне доповнення команда отримує додатковий бал. Перемагає та команда, яка отримає більшу кількість балів. У кінці уроку капітани команд виставляють оцінки членам своїх команд. Ці оцінки будуть узгоджені з учителем.

Слайд 12

Рефлексія Підіб’ємо підсумки. На уроці я … Дізнався… Зрозумів… Змінив своє ставлення до… На наступному уроці я хочу… Ще я хочу дізнатися…

Слайд 13

Домашнє завдання Напишіть коротке есе на тему: «НТР – позитивні і негативні наслідки для розвитку цивілізації»; Складіть кросворд на тему: «Зброя Першої світової».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія