X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Технічні прийоми народно- інструментального виконавства в підготовці вчителя музичного мистецтва

Завантажити презентацію

Технічні прийоми народно- інструментального виконавства в підготовці вчителя музичного мистецтва

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Технічні прийоми народно- інструментального виконавства в підготовці вчителя музичного мистецтва» Ілга Кольц 665

Слайд 2

Об'єкт - технічні прийоми народно-інструментального виконавства в підготовці вчителя музичного мистецтва. Предмет- професійна підготовка вчителя музичного мистецтва на сучасному етапі.

Слайд 3

Мета - розкрити значимість технічних прийомів народно-інструментального виконавства в підготовці вчителя музичного мистецтва.

Слайд 4

Завдання: Зробити огляд літератури з даного питання; Розробити термінологічний апарат дослідження; Розробка теоретичних аспектів дослідження; Систематизація технічних прийомів та їх значимість у музичному тексті; Розробка методичних вказівок до опанування технічних прийомів; Розробити методичні рекомендації для вчителів музичного мистецтва

Слайд 5

Гіпотеза - довести про важливість оволодіння технічними прийомами в галузі народно-інструментального викойавства професійної підготовки вчителя музичного мистецтва.

Слайд 6

Сьогодні вища школа повинна забезпечити формування і розвиток інтелектуальної, творчої й ініціативної особистості, здатної жити в принципово нових умовах реалізувати себе у житті, бути успішною і сприяти розвитку суспільства.

Слайд 7

Процеси демократизації суспільства привели до динамічного розвитку, оновлення та збагачення національної освіти і висунули якісно нові вимоги до педагогічних кадрів, спрямовані на підвищення їх професійної майстерності.

Слайд 8

Підготовка вчителів мистецьких дисциплін - одне з найважливіших завдань розбудови вищої педагогічної освіти в умовах її гуманізації.

Слайд 9

Гра на музичному інструменті є складовою системи професійної підготовки майбутнього вчителя музики. Читання з аркуша, підбирання по слуху, транспонування, володіння принципами ансамблевої гри: всі ці види виконавської діяльності знадобляться майбутньому фахівцю при роботі з дитячими колективами у загальноосвітній школі.

Слайд 10

Українські народні інструменти Домра

Слайд 11

Українські народні інструменти Цимбали

Слайд 12

Українські народні інструменти Скрипки

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне