Професійний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи 2011-2012 навчальний рік м.Світловодськ
За планом роботи методичного кабінету управління освіти Світловодської міської ради, який очолює Ніна Михайлівна Судакова, 24 листопада 2011 року відбувся виїзний семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи з проблеми «Організація пошуково-дослідницької роботи педагогічного колективу. Краєзнавчий аспект». Семінар організувала адміністрація ЗШ І-ІІІ ст. №2, опорної з питань організації пошуково-краєзнавчої роботи. Цього разу педагоги вирушили до села Захарівки для ознайомлення з експозицією та напрямками роботи музею ім.116-ої харківської стрілецької дивізії. Зараз це найбільший у районі музей, фонди якого налічують 18 тисяч експонатів.
Педагоги Світловодська відвідали місце поховання жителів села, загиблих під час голодомору 1932-1933 років, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника, що був встановлений 2002 року, вперше на Кіровоградщині. Дорогою до місця поховання жертв геноциду директор захарівського музею Любов Семенівна Шкірай ознайомила гостей з історією села, перша письмова згадка про яке датована 1772 роком.
Наступною була оглядова екскурсія музеєм історії с.Захарівка, яку провела Любов Семенівна разом зі своїми помічниками – членами гуртка «Музеєзнавство». Музей вразив відвідувачів кількістю та різноманітністю експозицій, а екскурсоводи – ґрунтовними знаннями історії села.
Після цікавої екскурсії провідні краєзнавці міста, запрошені до участі у семінарі, ознайомили присутніх зі своїми дослідженнями. Керівник Світловодського міського краєзнавчого музею Віктор Юрійович Сергєєв презентував зібранню останню свою роботу – збірку нарисів «На зламі», присвячену подіям початку ХХ століття на теренах нашого краю. Історик Тамара Володимирівна Штурміна, що вже кілька років працює над укладанням довідника з історії нашого міста, звернулась до зібрання з пропозицією долучитися до цієї копіткої, але дуже потрібної роботи. На допомогу пошуково-дослідницькій роботі шкіл, заступники директорів отримали «Краєзнавчий календар Світловодщини на 2011 та 2012 роки» та «Бібліографічний покажчик видань про місто Світловодськ і села району», складені керівником краєзнавчого клубу «Пошук» Галиною Рафілівною Смірновою (ЗШ І-ІІІ ст. №2).
Семінар виявився цікавим, змістовним, розкрив величезний краєзнавчий потенціал Світловодщини та висвітлив шляхи пошуково-дослідницької роботи педагогічних працівників міста. Учасники семінару вдячні директору та працівникам музею історії с.Захарівка за гостинність та можливість «доторкнутися» до історії рідного краю.
Схожі презентації
Категорії