X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перечинський професійний ліцей

Завантажити презентацію

Перечинський професійний ліцей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хроніка подій 1991-2011-… Перечинський професійний ліцей Перечинський професійний ліцей Знатоки історії

Слайд 2

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 1991 р. Учениця нашого училища Пап Марина (жителька м. Хуста) стала призером Республіканської олімпіади хіміків. Вперше в нашому училищі призначено стипендії в розмірі 30 карбованців за місяць учням, які вчаться на «5» і «4».

Слайд 3

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 1992 р. Переможці конкурсів професійної майстерності Віталій Новак, Іван Зизич, Юрій Штимак, Василина Баник, Іван Лизанець , Мирослав Іванчо , Іван Кость та Олена Мицька отримали по 100 карбованців премії.

Слайд 4

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 1993 р. На обласному огляді-конкурсі «Коляда – 93» 11 учнів нашого училища з лемківськими колядками зайняли одне з призових місць… …а на обласному огляді художньої самодіяльності учні нашого училища представили «Лемківське весілля».

Слайд 5

Нашому професійному училищу виповнилося 25 років. Воно стало різнопрофільним. До традиційних професій додалися професії обліковців, швачок та слюсарів з ремонту автомобілів. Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 1994 р. Вихованці нашого ліцею зустрілися з місцевим літератором Іваном Козаком.

Слайд 6

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 1995 р. Самобутні традиції старших поколінь відтворили учасники художньої самодіяльності нашого училища на обласному огляду художньої самодіяльності показавши «Закарпатські вечорниці». Азам комп’ютерної справи навчаються 69 учнів. До їх послуг кабінет, в якому 13 комп’ютерів, а викладачем - випускниця Дрогобицького педінституту Любов Богданівна Кишкан.

Слайд 7

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 1996 р. На обласному огляді-конкурсі училище представило театралізоване свято «Без калини нема України». Створено клуб правових знань «Феміда», на відкриття якого було запрошено завідуючу юридичним відділом райвиконкому Л.П.Приймич та лікаря-нарколога М.Д.Белей.

Слайд 8

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 1997 р. Перше місце серед колективів художньої самодіяльності області в системі профтехосвіти призначено перечинцям, які представили театралізоване дійство «Вірі залишились вірні»… …перехідний кубок обласного огляду-конкурсу вручає заступник начальника обласного управління освіти Еміл Ландовський.

Слайд 9

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 1998 р. Свято День Перемоги ми зустріли з офіційною делегацією з Гуменного на чолі з директором середнього спеціально-хімічного училища О.О. Маштілаком. Адже давня дружба єднає наші педколективи.

Слайд 10

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 1999 р. В училищі проведено свято дівочої долі під керівництвом молодого викладача Мирослави Попович. Вперше в училищі зазвучало студентське радіо під керівництвом учнів Ярослава Датків, Андрія Корпанця та Василя Кривки. Наші учні стали членами молодіжного клубу «Мудеркош» започаткованого на базі ресторану «Берізка» Йосипом Ганичем. Перше засідання клубу було присвячено 55-й річниці визволення України.

Слайд 11

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2000 р. У рамках Всеукраїнського огляду народної творчості відбулися звіти художніх колективів та окремих виконавців ПТУ Закарпаття. Одним із кращих журі назвало і Перечинське професійно-технічне училище №-13 На день Учителя почесні грамоти ветеранів освітянської ниви директор училища Евген Трянчич вручив: Л.В. Петрусику, М.І. Стризі, В.В. Ганич, Й.І. Яковичу.

Слайд 12

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2001 р. Створено клуб християнської етики «Ісус з нами». Керівником клубу стала вихователь М.Г.Білець, а членами клубу 23 учні різних груп ліцею.

Слайд 13

Депутат обласної ради Юрій Ревта надав спонсорську допомогу на зміцнення матеріально-технічної бази училища; Слова подяки працівникам училища з днем працівників освіти в районній пресі озвучила директор училища Барник М.М.; Проведено літературний вечір «Незгасна ватра» до 80-річчя Івана Чендея. Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2002 р.

Слайд 14

Учениця училища Вікторія Школьна зайняла призове місце у районному конкурсі за кращий письмовий твір «Україна – мій любимий край». Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2003 р. Вчитель фізвиховання нашого училища Роман Гудак здобув перше місце у змаганнях з армрестлінгу на приз губернатора області.

Слайд 15

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2004 р. 2 січня ПТУ-13 наказом Міністерства освіти і науки України реорганізовано в професійний ліцей; З 1 вересня впроваджено дві нові інтегровані професії – секретар керівника/ОКН та обліковець/ОКН; створено музей етнографії та історії; обладнано комп’ютерний клас 11 новими комп’ютерами «Пентіум-4», підключено Інтернет; Перечин приймає обласний конкурс профмайстерності на звання «Кращий із професій» серед учнів ПТНЗ з професії штукатур.

Слайд 16

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2005 р. Оголошено і розпочато роботу над проектом «Говорять документи сімейних архівів», до 60-ї річниці Перемоги. Учні нашого ліцею взяли участь у районному огляді-конкурсі за кращий твір на і зайняли місця: - Людмила Сідей – 2-е місце; - Микола Мельник – 3-є місце. В ліцеї розроблені заходи щодо проведення в Україні Дня Європи та держав-членів ЄС. Викладач Мирослава Попович провела урок-ділову гру «Побачення з Європою»

Слайд 17

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2006 р. Працівники та учні нашого ліцею активно включилися у всеукраїнську акцію «Зелений паросток майбутнього». «Чорнобиль не має майбутнього часу». На таку тему в нашому ліцеї проводились дні смутку, присвячені 20-ій річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

Слайд 18

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2007 р. Проект «Формуємо фахівців і ділових людей за допомогою учнівського самоврядування» зайняв перше місце на конкурсі інноваційних проектів профтехосвіти області. Учні ліцею В.Василина, Н.Полинець, Р.Попка, О.Макарович та автор проекту викладач Мирослава Попович стали учасниками Першого Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування ПТЗ освіти України від Закарпаття у м.Києві.

Слайд 19

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2008 р. Завдяки ініціативі прихожан УПЦ Київського Патріархату, жителів м. Перечин та підтримці директора ліцею Келемен М.Ю. заст.. Герич М.В. та майстра в/н Геровського В.К. в навчальному закладі створено капличку. Проведена зустріч з прозаїком Перечина Василем Мулесою, який презентував свій твір про історичну минувшину нашого краю «Псоглавці».

Слайд 20

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2008 р. В Перечинському професійному ліцеї запрацював власний сайт За результатами 2007-2008 н.р. ліцей посідає почесне третє місце у рейтингу професійно-технічних закладів Закарпаття

Слайд 21

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2009 р. Цікавою і продуманою була програма до Всесвітнього дня книги: оформлено стіннівки, книжкові виставки, відгуки про прочитані книги, проведено години спілкування на теми «Аудіо- та електронні книги», «Книга майбутнього», «Українська книга в дзеркалі сьогодення» та ін. Учні нашого ліцею взяли участь у відкритті та презентації роботи Інтернет-центру районної бібліотеки м.Перечин.

Слайд 22

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2009 р. За участь в обласному ярмарку творчості педагогічних працівників та учнів професійно-технічних закладів колективу ліцею виголошено подяку Учасники ярмарку нагороджені дипломами управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації

Слайд 23

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2010 р. Презентацію віршів учня нашого ліцею В. Дудли проведено бібліотекарем М.М.Зганич. Новий сучасний комп’ютер від лісохіміків було вручено головою правління підприємства Ю.Мальцевим директору нашого ліцею М.Ю.Келемен. По-особливому ми готувалися до 65-річчя Дня Перемоги. Адже Верховна Рада України прийняла постанову «Про проголошення 2010 р. в Україні роком ветеранів Великої Вітчизняної війни».

Слайд 24

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2010 р. За участь в обласному фестивалі “Парад професій-2010” колектив ліцею нагороджений дипломом управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Також на фестивалі відзначено наших майстринь-швачок за професійну майстерність при демонстрації майстер-класу з професії швачка

Слайд 25

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2011 р. В кабінеті фізики викладачем М.Магарита проведено позанавчальний захід до 50-річчя космічної ери. Проведено конкурс на кращу учнівську творчу роботу про рідне село. Кращою визнана робота учениць Коваші Д. та Малишевої С., які розробили буклет про с.Сімер. Зустріч з ліквідатором наслідків Чорнобильської катастрофи, викладачем нашого ліцею М. Луцуком проведено в ліцею до 25-х роковин трагедії.

Слайд 26

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2011 р. Колектив ліцею взяв активну участь в обласному огляді-конкурсі на кращий навчальний проект створений за освітньою програмою Intel “Навчання для майбутнього” за що був відзначений дипломом управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації На базі навчального закладу пройшло навчання за освітньою програмою Intel “Навчання для майбутнього”

Слайд 27

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії Ліцей нагороджено грамотою за активну участь у панорамі педагогічної творчості “Професійно-технічна освіта Закарпаття – 2011”

Слайд 28

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії Учні Перечинського професійного ліцею у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад (2011-2012 н.р.) І місце Головкевич Валентин (історія) Воронцов Роман (інформаційні технології) ІІ місце Делеган Андрій (інформаційні технології) Король Марія (правознавство) ІІІ місце Музальова Тетяна (фізика) Король Марія (географія) Штелиха Марина (історія) 2011 р.

Слайд 29

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії 2012 р. За результатами 2011-2012 н.р. ліцей посів 2 місце у рейтингу по загальноосвітній підготовці серед закладів профтехосвіти Закарпаття РезультативністьнавчальноїдіяльностіПТНЗ іззагальноосвітньоїпідготовки за2011-2012навчальнийрік ПТНЗ   Зайнятімісця Місцеза рейтингом   конкурскабінетівхімії конкурскабінетівінформатики конкурсінноваційнихуроків конкурсзнавцівіноземноїмови ІІетапзагальноосвітніхолімпіад Перечинський професійний ліцей ― ― І ,І ― І ,І, ІІ ,ІІ, ІІІ ,ІІІ,ІІІ,ІІІ ІІ

Слайд 30

Перечинський професійний ліцей Знатоки історії Далі буде…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне