X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Про роботу педколективу щодо роботи з обдарованими дітьми

Завантажити презентацію

Про роботу педколективу щодо роботи з обдарованими дітьми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Педагогічна рада Про роботу педагогічного колективу з обдарованими дітьми щодо виконання міської програми «Обдарованість»

Слайд 2

ВАШІ ОЧІКУВАННЯ (дерево рішень)

Слайд 3

Розумні люди-найкраща енциклопедія Й. Гете

Слайд 4

РОЗУМОВИЙ ШТУРМ Обдарованість-це

Слайд 5

Обдарованість-це

Слайд 6

Визначення «обдарованість» якісне своєрідне сполучення здібностей, яке забезпечує успішне виконання діяльності; загальні здібності, що зумовлюють широту можливостей людини, рівень та своєрідність її діяльності; розумовий потенціал або інтелект; талановитість, наявність внутрішніх умов для видатних досягнень у діяльності.

Слайд 7

«Залізо іржавіє, не знаходячи собі застосування, стояча вода гниє або на холоді замерзає, а розум людини, не знаходячи застосування, марніє» Леонардо да Вінчі

Слайд 8

ЗАВДАННЯ ШКОЛИ Своєчасно знайти, виховати й розвинути задатки і здібності у своїх вихованців, своєчасно розпізнати в кожному його покликання-це завдання сучасної школи.

Слайд 9

І. Нормативно-правова документація Шкільна програма «Обдарована дитина» на 2010-2014роки Наказ «Про організацію роботи з обдарованими дітьми» План роботи з обдарованими дітьми на 2012-2013н.р. Наказ «Про затвердження структури науково-методичної роботи школи» Наказ «Про участь вчителів у методичній роботі міста» Проблема школи. Наказ «Про організацію науково-дослідницької роботи» Наказ «Про створення науково-координаційної ради МАН» Наказ «Про організацію проведення олімпіад» Накази про участь учнів у інтелектуальних конкурсах, обласних заочних конкурсах МАН.

Слайд 10

Співпраця з ВНЗ,іншими закладами ХІРУП ХІМАУП ХГПА ХКІ Народний дім “Просвіта”

Слайд 11

Методичний та психологічний супровід роботи зі здібними та обдарованими учнями Методичні рекомендації щодо викладання предметів. Методичні рекомендації для вчителів «Правила роботи з обдарованими та здібними дітьми» Планування самоосвіти відповідно до проблемної теми школи. Курсова перепідготовка. Методичні рекомендації з питання організації роботи з обдарованими дітьми. Алгоритми організації науково-дослідницької роботи з учнями, організації роботи з підготовки учнів до участі в олімпіадах з базових дисциплін Комплект психодіагностичних методик пошуку і виявлення обдарованих дітей. Створення банку даних «Обдарованість» . Створення банку даних про вчителів, що результативно працюють з обдарованим дітьми. Методика проведення сучасного уроку.

Слайд 12

  Положення про обласний Банк даних обдарованих дітей та педагогів, які з ними працюють

Слайд 13

Мета створення БАНКУ Основною метою створення БАНКУ є: - забезпечення єдиної системи обліку обдарованих дітей; - збір, систематизація та збереження інформації про досягнення обдарованих дітей; - інформування державних та регіональних органів влади, закладів освіти, культури, спорту, освіти, інших зацікавлених організацій про досягнення обдарованих дітей; - удосконалення системи роботи з обдарованою молоддю в області.

Слайд 14

Зміст БАНКУ БАНК є системою централізованого обліку, накопичення та збереження інформації про учнів навчальних закладів області, які є переможцями і призерами обласних, міжрегіональних, Всеукраїнських і міжнародних етапів конкурсів, турнірів, змагань, олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, наукових конференцій тощо, які показали високі результати в спортивній, академічній, творчій, технічній і соціальній діяльності, та їх учителів-наставників.

Слайд 15

Банк укладатиметься за такими видами обдарованості: - інтелектуальна (діти, які мають високі досягнення в навчальних предметах, дослідницькій, науковій діяльності тощо); - практично-перетворювальна (раціоналізаторство, винахідництво, технічне моделювання, обдарованість у ремеслах тощо); - художньо-естетична (хореографічна, сценічна, літературно-поетична, образотворча, музична тощо); - комунікативно-організаторська (лідерська, ораторська, організаційна тощо); - психомоторна (спортивна, спортивні танці тощо) .  

Слайд 16

Підтримка БАНКУ в актуальному стані Актуальна інформація в БАНКУ зберігається один рік, а потім оновлюється. Оновлення інформації, що міститься в БАНКУ, проводиться ХОІППО один раз на рік – щорічно до 15 червня поточного року. Доповнення до БАНКУ можуть вноситись протягом року за результатами конкурсів, змагань, турнірів тощо до 15 жовтня та до 15 лютого. Оновлення та доповнення відбуваються за поданнями відділів та управлінь освіти за додатками 2,3. Відомості надаються в електронному та паперовому вигляді. Персональна відповідальність за достовірність, повноту та своєчасність наданих відомостей для формування БАНКУ даних покладається на відповідальних осіб районних методичних кабінетів (інформаційно-методичних центрів).

Слайд 17

  Досягнення дитини, за якими формується обласний Банк даних обдарованих дітей Інтелектуальна обдарованість: І-ІІІ місце в ІІІ та IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін; І-ІІІ місце в очному турі Всеукраїнських інтернет-олімпіад; І-ІІІ місце на Всеукраїнських турнірах юних; І-ІІІ місце на ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук; Переможці та призери інших конкурсів інтелектуальної спрямованості обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Практично-перетворювальна І-ІІІ місце в обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях та конкурсах з судо-, авіа-, автомодельного спорту, технічної творчості, раціоналізаторства, різних видів ремесел тощо. Художньо-естетична І-ІІІ місце в обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах та фестивалях літературної, пісенної та музичної творчості, хореографії, образотворчого та прикладного мистецтва тощо. Комунікативно-організаторська Переможці конкурсів та фестивалів лідерського руху обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів; активна участь у суспільному житті області; активна участь в учнівському самоврядуванні. Психомоторна І-ІІІ місце у спортивних, туристських змаганнях, фестивалях, турнірах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня; членство у збірних командах України з різних видів спорту; виконання нормативів на звання кандидата в майстри спорту України; І-ІІІ місце у фестивалях, конкурсах та турнірах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня із спортивних танців, циркового мистецтва тощо.  

Слайд 18

Інформація про педагога-наставника обдарованої дитини Досягнення за 3 навчальні роки (підготовка переможців та призерів олімпіад, конкурсів, змагань тощо) Участь у конференціях, семінарах тощо (включаючи Інтернет-заходи) Публікації за 3 останні роки (назва статті, видання)

Слайд 19

Картка обліку дитини, занесеної до обласного Банку обдарованих дітей Відомості про особисті досягнення учня (участь у змаганнях, олімпіадах, конкурсах тощо за три останні роки): Дані про заохочення Відомості про додаткові заняття (консультування, збори, тренінги)

Слайд 20

Заохочення учнів та їх вчителів Відзначення на шкільному конкурсі «Людина року». Коло пошани на лінійці. Персональні стипендії міської ради для учнів-переможців 4 етапу Всеукраїнських олімпіад. Премії міської ради для вчителів. Атестація педагогічних працівників.

Слайд 21

Аналіз участі обдарованих та здібних учнів у конкурсах та олімпіадах за 2003-2012роки

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Перелік конкурсів, інтелектуальних змагань для учнів на 2012-2013н.р.

Слайд 29

Перелік конкурсів, інтелектуальних змагань для учнів на 2012-2013н.р.

Слайд 30

Перелік конкурсів, інтелектуальних змагань для учнів на 2012-2013н.р.

Слайд 31

Управлінська діяльність Засідання НМР. Наради при директорові. Педрада. Відвідування уроків вчителів закладу. Організація роботи творчих груп вчителів. Анкетування вчителів, моніторинг педагогічної діяльності.

Слайд 32

… ми зобов’язані знайти найцілющіші краплинки, бережно зібрати їх, виплекати і подарувати суспільству, аби вони заповнили ті пусті комірки, яких так потребує сьогодні наша держава.

Слайд 33

Виступи членів груп з аналізом роботи з обдарованими дітьми

Слайд 34

РОБОТА В ТВОРЧИХ ГРУПАХ

Слайд 35

Виконання практичних завдань Метод “Прес” Репрезентуй свого колегу як талант Творча особистість Модель “Обдарована дитина” Схема “ Система пошуку обдарованостей”

Слайд 36

"Тільки систематично вивчивши креативність, можна її усвідомити та розвивати як ресурс"

Слайд 37

Слайд 38

Рішення педради

Слайд 39

Аналіз ефективності роботи педагогічної ради 1. Як , на Вашу думку, висвітлені та обговорені на засідання педради питання порядку денного? 2.Що дало Вам засідання педради? 3. Якщо Ви не виступили, то про що хотіли б сказати зараз? 4. Як Ви оцінюєте прийняті педагогічною радою рішення? 5. Що можете запропонувати голові педагогічної ради для підвищення ефективності засідань?

Слайд 40

Дякуємо за плідну роботу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка