X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Алгоритм дій щодо здійснення реєстрації на ЗНО 2012

Завантажити презентацію

Алгоритм дій щодо здійснення реєстрації на ЗНО 2012

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Алгоритм дій щодо здійснення реєстрації на ЗНО 2012

Слайд 2

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь у ЗНО 2012 триває з 1 січня до 20 лютого 2012 року

Слайд 3

Графік проведення ЗНО

Слайд 4

Реєстрація здійснюється на підставі надісланих до Донецького регіонального центру реєстраційних документів. Адреса відправки: а/с 91, Донецьк, Донецька область, 83001

Слайд 5

Оберіть вищий навчальний заклад, у якому бажаєте навчатися (напрям підготовки, спеціальність). Зверніться до приймальної комісії Луганського національного аграрного університету, щоб ознайомитися з правилами прийому та переліком конкурсних предметів, з яких потрібно мати сертифікат ЗНО.

Слайд 6

Зайдіть на сайт Українського ЦОЯО testportal.gov.ua та завантажте «Програму створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2012 році».

Слайд 7

Введіть необхідні дані до програми створення заяви-реєстраційної картки. Увага! За наданою інформацією щодо адреси місця постійного проживання буде здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами тестування, Надіслані сертифікати та запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Слайд 8

Роздрукуйте з програми створення заяви- реєстраційної картки: заяву-реєстраційну картку; контрольно-інформаційний лист; довідку з місця навчання (для випускників 2012 року). Перевірте дані в заяві-реєстраційній картці. Внесіть зміни до реєстраційних даних, якщо виникне така потреба. Роздрукуйте нову заяву-реєстраційну картку.

Слайд 9

Особисто оформіть заяву-реєстраційну картку: розбірливо напишіть заяву (зразок текста заяви надано у програмі створення заяви-реєстраційної картки).

Слайд 10

Текст заяви Текст заяви треба переписати з програми створення заяви-реєстраційної картки.

Слайд 11

Поставте дату і особистий підпис Розбірливо друкованими літерами в кожній клітинці окремо внесіть особисті та паспортні дані Наклейте дві ідентичні фотокартки розміром 3 х 4 у відповідних місцях заяви-реєстраційної картки

Слайд 12

Правильно оформлена заява-реєстраційна картка

Слайд 13

Зробіть ксерокопію паспорта (особи, які не мають паспорта і яким станом на 1 вересня 2011 року не виповнилося шістнадцять років, можуть подавати копію свідоцтва про народження). На копії документа зробіть надпис Згідно з оригіналом та поставте підпис, напишіть прізвище, ініціали та дату засвідчення копії. Якщо для реєстрації подається копія документа, оформленого іноземною мовою, то має бути представлений його переклад державною мовою, засвідчений в установленому законодавством порядку.

Слайд 14

Зробіть ксерокопію документа про повну загальну середню освіту. На копії документа, зробіть надпис Згідно з оригіналом та поставте підпис, напишіть прізвище, ініціали та дату засвідчення копії. Якщо для реєстрації подається копія документа, оформленого іноземною мовою, то має бути представлений його переклад державною мовою, засвідчений в установленому законодавством порядку.

Слайд 15

Роздрукуйте з програми створення заяви-реєстраційної картки довідку з місця навчання та оформіть її у Вашому навчальному закладі.

Слайд 16

Роздрукуйте з програми створення заяви-реєстраційної картки контрольно-інформаційний лист та скористуйтесь ним для відправки документів.

Слайд 17

За номером заяви – реєстраційної картки або номером поштового відправлення потрібно перевірити на сайті регіонального центру test.dn.ua стан вашого поштового відправлення ( на сайті буде зазначена інформація про отримання листа, опрацювання інформації та дата друку і відправки сертифікату).

Слайд 18

В установлений термін з 1 січня до 20 лютого 2012 року надішліть поштовим відправленням до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (а/с 91, м. Донецьк, Донецька область, 83001) комплект реєстраційних документів: Заяву-реєстраційну картку. Копію паспорта або копію свідоцтва про народження. Довідку з навчального закладу або копію атестата. Копію документа про зміну прізвища або прізвища, імені, по батькові (у разі потреби). Висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у разі потреби.

Слайд 19

Після відправлення листа до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти необхідно періодично відвідувати поштове відділення для отримання рекомендованого листа від регіонального центру з сертифікатом або відмовою в реєстрації. Увага! Не надсилайте реєстраційні документи повторно не дочекавшись від регіонального центру оцінювання якості освіти сертифікат або лист з відмовою. Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до поштового відділення. У разі відсутності листа на поштовому відділенні, зателефонуйте до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.

Слайд 20

Отримання сертифіката Отримайте від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти: реєстраційну картку абітурієнта; бланк сертифіката; інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання 2012 рік»; повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Слайд 21

Персональна інформаційна сторінка Для кожного абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.

Слайд 22

Особі, якій відмовлено в реєстрації, ДРЦОЯО рекомендованим поштовим відправленням надсилає вмотивовану відмову в реєстрації та документи, подані нею. ! Тільки після отримання відмови особа може надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти комплект реєстраційних документів повторно, усунувши причини, що стали підставою для відмови. У такому разі до комплекту реєстраційних документів додається копія листа регіонального центру оцінювання якості освіти про відмову в реєстрації. ! Тільки після отримання сертифікату абітурієнт може внести зміни до реєстраційних даних шляхом повторної реєстрації. У такому разі абітурієнт, крім комплекту реєстраційних документів, має надіслати отриманий раніше сертифікат. Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 5 березня 2012 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Слайд 23

Проблеми реєстрації минулого року 1. Неналежне оформлення документів: невірно оформлений текст заяви, не вказана дата заповнення заяви, відсутність фото або їх неідентичність, не поставлений підпис; зазначення в заяві-реєстраційній картці недостовірних даних (помилки в ПІБ, індексі, неспівпадіння заявленої категорії випускника та довідки). 2. Наявність не всіх документів, необхідних для реєстрації. 3. Повторна відправка листа, не дочекавшись відповіді від регіонального центру (лист з сертифікатом або лист з відмовою). 4. Передача бланка заяви-реєстраційної картки іншим особам. 5. Повернення листів до регіонального центру з сертифікатами: невірно вказана адреса; закінчення терміну зберігання 6. Подання заяви пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).

Слайд 24

Джерела інформації щодо ЗНО 2012 Сайт Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua Сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання