X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Навчальна алгоритмічна мова (НАМ)

Завантажити презентацію

Навчальна алгоритмічна мова (НАМ)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навчальна алгоритмічна мова (НАМ)

Слайд 2

Історія Слово “алгоритм” походить від імені математика середньовічного Сходу Мухаммеда аль-Хорезмі. Він запропонував прийоми виконання арифметичних обчислень із багатозначними числами. Пізніше в Європі ці прийоми назвали алгоритмами від латинського написання імені математика “Algorithm”.

Слайд 3

Алгоритми Алгоритм – це набір вказівок виконавцю для розв’язання поставленої задачі або досягнення певної мети. Алгоритми ми виконуємо та складаємо весь час життя. Часто нам пропонують (навчають) готовим алгоритмам, які були складені іншими людьми. Часто ми самі складаємо для себе або інших алгоритми та виконуємо їх самі чи інші люди. Деякі алгоритми ми отримуємо внаслідок генетичної пам’яті на підсвідомому рівні.

Слайд 4

Виконавець алгоритмів Виконавець алгоритму – це об’єкт, який автоматично та точно виконує всі вказівки алгоритма. Набір команд (вказівок), які розуміє і може виконати виконавець називається СИСТЕМОЮ КОМАНД виконавця. Виконавець працює формально, тобто виконує команди, не замислюючись над ними чи їх смислом.

Слайд 5

Властивості алгоритмів Дискретність – з окремих команд. Точність – однозначне розуміння команди. Зрозумілість – команди зрозумілі виконавцеві. Скінченність – обов’язково повинен завершуватись. Масовість – має забезпечувати розв’язання усіх задач даного зразку (класу).

Слайд 6

Способи подання алгоритмів Письмовий – записаний чи надрукований. Усний – сказаний вголос. Схематичний – представлений у вигляді схеми чи креслення. Графічний – намальований малюнком чи знаками. Кодований – у зашифрованому виді, зрозумілому для виконавця.

Слайд 7

Алгоритмічна мова Для одновиглядового запису алгоритму на папері придумано – Навчальну Алгоритмічну Мову (НАМ). НАМ визначає способи запису алгоритмів та правила інтерпретації записаних команд виконавцем. В НАМ є прості команди (вказівки) для виконавця і службові слова, які служать для оформлення алгоритму і не можуть вживатися де-небудь.

Слайд 8

НАМ Алгоритм записаний НАМ повинен мати назву. Послідовність кількох команд, що виконуються одна за одною називають серією. Запис будь-якого алгоритму починається із заголовка. Величини, що є вхідними для алгоритму називаються АРГументами, а результуючі величини – РЕЗультатами.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика