X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розмова про шкідливі звички

Завантажити презентацію

Розмова про шкідливі звички

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виховна година на тему : Розмова про шкідливі звички Класний керівник Гончаренко С.І.

Слайд 2

Що таке шкідливі звички? Шкідливі звички – це паління сигарет, вживання спиртних напоїв, наркотичних чи токсичних речовин.

Слайд 3

Як люди набувають шкідливих звичок? Спадкова схильність цікавість наслідування прагнення виділитися бажання втекти від дійсності

Слайд 4

Куріння Куріння – найпоширеніша шкідлива звичка. Сигарети містять нікотин, отруйні смоли і багато інших канцерогенів.

Слайд 5

Запам’ятай! Куріння особливо шкодить дітям. Курці часто хворіють на рак легенів. Намагайся не перебувати в одному приміщенні з курцями. Ніколи не кури. Щоб позбутися куріння, необхідно мати дуже сильну волю.

Слайд 6

Алкоголізм Алкоголізм - це важка недуга. На неї захворіють ті, хто часто вживає спиртні напої. В алкоголіків хвора печінка, порушується робота серця, погіршуються розумові здібності, руйнується особистість.

Слайд 7

Запам’ятай! Алкоголізм – це важка недуга, її слід лікувати. Найкращий спосіб не стати алкоголіком – не вживати спиртного. П’яна людина небезпечна для інших, бо вона не контролює своїх вчинків. Уникай п’яниць.

Слайд 8

Наркоманія Наркотики руйнують весь організм. Потяг до них такий сильний, що наркомани заради однієї дози наркотику здатні на крадіжку, насильство і навіть убивство.

Слайд 9

Запам’ятай! Наркоманія важко виліковується. Поширення наркотиків, примус до їх вживання – тяжкий карний злочин. Серед наркоманів багато хворих на небезпечні інфекційні хвороби, у тому числі, на СНІД. Ніколи не пробуй наркотиків.

Слайд 10

Токсикоманія Токсикоманія – це свідоме отруєння організму токсичними речовинами, що містяться у фарбах, клеях, ацетоні, деяких ліках.

Слайд 11

Запам’ятай! Шкідливі звички – це куріння, алкоголізм, наркоманія і токсикоманія. Шкідливих звичок легше набути, ніж потім позбутися їх. Набуваючи шкідливих звичок, ти власними руками руйнуєш своє здоров’я.

Слайд 12

Дев’ять способів сказати: “Ні!” Мені це не потрібно. Я не в настрої, тому не хочу це пробувати. Я не думаю, що це потрібно мені починати, принаймні поки в мене не буде своїх грошей. Ні, я не хочу неприємностей. Коли мені це знадобиться, я дам тобі знати. Я таких речей боюся. Це лайно не для мене. Ні, дякую, у мене на це алергія. Я хочу бути здоровим!

Слайд 13

Шкідливим звичкам – ні! Шкідливим звичкам – ні! Скажи всім друзям! Шкідливим звичкам – ні! Скажи й собі також! Шкідливі звички – це погано! Ти пам’ятай завжди! Шкідливі звички – смерть! Ти сам себе уб’єш!

Слайд 14

Заповіді здоров’я Чіткий режим дня Свіже повітря Побільше сміху Фізична активність Раціональне харчування Не пити, не курити Особиста гігієна Любов до себе та до інших Справа до душі

Слайд 15

Психологи радять: Шкідливі звички, які прилипают, притягують, пристают до молодим людей, стають потім причиною багатьох непорозумінь, хвороб, неприємностей. Полюбіть себе: свій Мозок, свою Печінку, своє Серце – вони живі, вони страждают, боліют, задихаються!!! Давайте не будемо рабами шкідливих звичок! Наша порада: “Ніколи не курити! Ніколи не пити! Ніколи не вживати наркотичні речовини”!

Слайд 16

Будьте здорові!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота