X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поведінка, звички і здоров'я. Спілкування з друзями, товаришами в класі

Завантажити презентацію

Поведінка, звички і здоров'я. Спілкування з друзями, товаришами в класі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поведінка, звички і здоров'я. Спілкування з друзями, товаришами в класі Основи здоров'я 4 клас

Слайд 2

Легкість Сміх Щасливий або задоволений Гнів Нудьгуючий Сумний Агресивність Ненависть

Слайд 3

Якщо хочеш, щоб життя тобі посміхнулося, спочатку сам посміхнися життю! У нас чудовий настрій!

Слайд 4

Мрії та бажання дітей Про що ви мрієте найбільше? Є те, чого не купиш за гроші. Що це? Життя Здоров'я Час Добро Любов Дружба

Слайд 5

Подорожуємо до країни Ввічливості Є така країна, де проживають тільки доброта, дружба, любов. Це – країна Ввічливості.

Слайд 6

Лист юного професора Будьласка Любі діти! Шлях у мою країну буде нелегким. Його треба подолати і підтримати один одного. Сподіваюся, ви зможете одержати ключі від країни Доброти та Ввічливості. На кожній зупинці та станції ви будете отримувати частини ключів, які в кінці зможете скласти у ключ від країни Ввічливості та Доброти

Слайд 7

Зберемо частинки ключа до країни Ввічливості

Слайд 8

Зі скількома людьми ми зустрічаємося щодня? Вдома ви спілкуєтеся з батьками, дідусями, бабусями, з братиками й сестричками, сусідами. У школі - з вчителями, шкільними товаришами, кухарем. У магазині - з продавцем На вулиці - зі знайомими людьми, молодими і літніми, ровесниками. Фотографія шкільний коридор на перерві багато дітей 2 фото –на вулиці діти одягнені на майданчику на фоні ялин

Слайд 9

Перша зупинка –чемної людини” “Словник Потрібно скласти словник ввічливих слів Доброго ранку! На добраніч! Щасливої дороги! Заходьте, будь ласка! Дозвольте Вам допомогти!

Слайд 10

Запам'ятай подані слова і користуйся ними Повчись вимовляти ці слова, звертаючись до рідних, учителів, товаришів та інших людей. Доброго ранку! На добраніч! Доброго дня! Добраніч! Добрий вечір! Щасливої дороги! Здрастуйте! Заходьте, будь ласка! До побачення! Дозвольте Вам допомогти! Будьте здорові! Сідайте, будь ласка!

Слайд 11

Молодці! Ми скласти словник ввічливих слів і отримали 1 частинку ключа від міста Ввічливості та Здоров'я.

Слайд 12

Зупинка «Містечко вихованих людей». Тут побував хуліган. Він переплутав усі їхні правила і життя зіпсувалося, усе тепер переплуталося. Діти, допоможемо жителям цього містечка виправити помилки?

Слайд 13

Речення із помилками 1. Проходити на своє місце у кінотеатрі треба спиною до тих, хто сидить. 2. Чемний хлопчик завжди смикає дівчаток за коси. 3. Ввічливі діти ніколи не поступаються місцем старшим. 4. Виховані діти обгортку від цукерки кидають на тротуар. 5. Усі діти переходять вулицю на червоне світло світлофора. 6. Виховані хлопчики завжди лазять по деревах. 7. Дівчатка витирають руки об сукню.

Слайд 14

Ввічлива людина ... Яка вона? Чи правильно розміщені характеристики? Розплутайте. Хороші риси Погані риси  Дріб'язкова Вихована Жадібна Заздрісна Тактовна Люб'язна Порядна Горда Інтелігентна Чемна Боязка Щира Байдужа Точна Неохайна Пристойна Насмішкувата Добра Гостинна Безпорадна Привітна Безтурботна Хвалькувата Відповідальна

Слайд 15

Молодці! Ми виправили закони та правила поведінки містечка Хороші риси Погані риси Точна Вихована Тактовна Люб'язна Порядна Пристойна Інтелігентна Чемна Добра Гостинна Відповідальна Щира Привітна Байдужа Дріб'язкова Неохайна Жадібна Заздрісна Боязка Насмішкувата Безпорадна Безтурботна Хвалькувата Горда

Слайд 16

Молодці! Життя в містечку ”Вихованих людей” налагодилося і ми отримали 2 частинку ключа від міста Ввічливості та Здоров'я.

Слайд 17

Зустріч із Шапокляк Шкідливі поради Ніколи не мийте руки, шию, вуха, обличчя. Вони знову стануть брудними. Навіщо марно витрачати свій час. Стригтися також не обов’язково, бо як постарієш, голова облисіє. Вранці зовсім не обов’язково зав’язувати шнурки на черевиках, банти на косах, бо вони протягом дня і самі порозв’язуються.

Слайд 18

- Не поспішай першим сісти за стіл. - Не розмовляй під час їжі. - Не перебивай того. Хто говорить. - Не показуй пальцями на інших. - Не забудь зняти шапку, коли заходиш у приміщення. - Поступайся місцем людям похилого віку. - Не забудь вибачитися, якщо ти когось штовхнув. Читаємо правила

Слайд 19

Молодці! Через те, що ми не послухали Шапокляк, бо ж ми знаємо правила гідної поведінки ми отримали третю частинку ключа від міста Ввічливості та Здоров'я.

Слайд 20

«Семафор ввічливості» Правильно Неправильно

Слайд 21

Молодці! Ми гарно працювали і отримали четверту частинку ключа від міста Ввічливості та Здоров'я.

Слайд 22

Станція ”Танцювальна” Ввімкнути музику

Слайд 23

- Перед їжею помити руки? - Вранці я не вмиваюся? - Мої черевики чистить мама? - Вранці швидко прибираю ліжко? - Завжди обгортаю підручники? - Постійно відриваю гудзики? - Завжди забуваю причесатися? - Мої іграшки завди складені? - Я завжди човгаю ногами? - Постійно чищу зуби? «Так чи Ні»

Слайд 24

Молодці! Ми знаємо правила поведінки і ми отримали п'яту частинку ключа від міста Ввічливості та Здоров'я.

Слайд 25

«Скринька народної мудрості» Тяжко не робити жити хто тому, хоче Тяжко тому жити, хто не хоче робити

Слайд 26

У вихованих людей ці слова завжди на вустах: «Пробачте», «Будьте ласкаві», «Перепрошую», «Дякую», «Спасибі». 1. Подумай і скажи, коли треба вживати ці слова. Спиши слова ввічливості. Знай! Треба говорити: «Дякую вам», а не «Дякую вас», «Пробачте мені», а не «Пробачте мене».

Слайд 27

“Створити портрет” - Насупитися, як осіння хмара; сердита людина; зла чарівниця - Посміхнутися, як кіт на сонці; саме сонце; хитра лисиця; весела дитина; дитина, побачивши диво. - Позлитися, як дитина, у якої забрали яблуко; два барани на мосту; людина, яку вдарили. - Злякатися, як дитина, що загубилася в лісі; заєць, що побачив вовка; кошеня, на яке гавкає собака. - Заморитися, як тато після роботи; людина, яка піднімає щось важке; мураха, яка притягла велику муху.

Слайд 28

Молодці! Ми справилисяізостаннім завданням,щоб отримати останню частинку ключа від міста Ввічливості та Здоров'я. Залишилося тільки скласти ключ.

Слайд 29

А ось і ключа від міста Ввічливості та Здоров'я

Слайд 30

Слайд 31

Прочитай. Що можна сказати про хлопчика? До автобуса зайшла бабуся. А вільних місць не було. — Бабусю, сідайте, будь ласка,— підвівся Івась. Бабуся подивилась ласкаво на хлопчика і сказала: — Спасибі, синку! Рости великий!

Слайд 32

Ніщо так дешево не коштує і так дорого не цінується, як ввічливість. (М. Сервантес) Шабля ранить голову, а слово душу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)