X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Форми та методи здійснення державної виконавчої влади

Завантажити презентацію

Форми та методи здійснення державної виконавчої влади

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема № 3: “Форми та методи здійснення державної виконавчої влади”

Слайд 2

ПЛАН Вступ Поняття форм державного управління та їх види. 2. Методи державного управління. 3. Адміністративний примус і його види Висновок

Слайд 3

ЛІТЕРАТУРА 1. Конституція України. Офіційне видання Верховної Ради України,1996. 2. Про місцеве самоврядування в Україні: Закон України від 21 травня 1997 р. // Зі змінами і доповненнями внесеними Законами України від 6 жовтня 1998р., 16 липня 1999р. “Місцеве самоврядування України”. – К.: Атіка. – 2000р. 3. Положення про районну, районну у містах Києві та Севастополі державну адміністрацію: Указ Президента України від 21.08.1995 // Голос України. – 1995.- 5 верес. 4. Про заходи щодо дальшого зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян: Указ Президента України від 18 лютого 2002 р. 5. Про невідкладні додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією: Указ Президента України від 6 лютого 2003 р. № 84/2003.

Слайд 4

ВСТУП Процес реалізації завдань і функцій держави знаходить свій юридичний вираз у відповідних формах та здійснюється за допомогою відповідних методів. Форми і методи управлінської діяльності визначаються характером відносин у сфері управління. Управлінська діяльність викликає різні наслідки: одні дії призводять до юридичних наслідків інші ні.

Слайд 5

1. ФОРМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Слайд 6

Під формою управлінської діяльності слід розуміти той чи інший спосіб зовнішнього вираження змісту цієї діяльності.

Слайд 7

За ступенем правової регламентації процесу використання виділяють такі форми державного управління: 1. Встановлення норм права. 2. Застосування норм права. 3. Укладання адміністративних договорів 4. Здійснення реєстраційних та інших юридичне значущих дій. 5. Провадження організаційних дій. 6. Виконання матеріально-технічних операцій.

Слайд 8

2. МЕТОДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Слайд 9

Види методів державного управління

Слайд 10

Ю. Козлов поділяє їх на дві групи: позаекономічного (прямого) економічного (непрямого) впливу;

Слайд 11

Отже, потреби процесу управління є важливим критерієм класифікації методів управління. У найбільш загальному вигляді ці потреби можна поділити на три види потреб: переконувати, заохочувати, примушувати.

Слайд 12

3.АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПРИМУС

Слайд 13

Заходи адміністративного примусу поділяються на три групи: а) заходи адміністративного попередження; б) запобіжні адміністративні заходи; в) заходи відповідальності за порушення нормативно-правових положень.

Слайд 14

ВИСНОВОК У зв’язку з переходом до ринкових відносин і корінними змінами в механізмі державного управління а організаційно - правовому статусу суб’єктів управління надзвичайно актуальною залишається проблема форм і методів державного управління.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство