X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виготовлення виробів о’бємної форми

Завантажити презентацію

Виготовлення виробів о’бємної форми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Трудове навчання. Виготовлення виробів о’бємної форми. 3 клас Підготувала Рудич Т.М.-вчитель початкових класів, школа№16,м.Київ.

Слайд 2

Тема уроку: Загадка: Поряд з дітьми мама-квочка, З пір’я в кожного сорочка. Стане курочкою дочка, Півник виросте з синочка. Знають хлопчики й дівчатка То малесенькі …… (О.Ковальчук)

Слайд 3

Пухнасте курчатко

Слайд 4

Повторюємо правила техніки безпеки на уроці: Тримай робоче місце у порядку. Уважно слухай інструктаж вчителя. Починай роботу лише з дозволу вчителя. Не розмахуй ножицями під час роботи,використовуй інструмент лише за призначенням. Після закінчення роботи перевір порядок на робочому столі. Повторюємо правила техніки безпеки на уроці: Тримай робоче місце у порядку. Уважно слухай інструктаж вчителя. Починай роботу лише з дозволу вчителя. Не розмахуй ножицями під час роботи,використовуй інструмент лише за призначенням. Після закінчення роботи перевір порядок на робочому столі.

Слайд 5

Повторюємо правила техніки безпеки на уроці: Тримай робоче місце у порядку. Уважно слухай інструктаж вчителя. Починай роботу лише з дозволу вчителя. Не розмахуй ножицями під час роботи,використовуй інструмент лише за призначенн роботи Що знадобиться для уроку? серветки шаблони ножиці степлер ручка клей пва нитки

Слайд 6

Повторюємо правила техніки безпеки на уроці: Тримай робоче місце у порядку. Уважно слухай інструктаж вчителя. Починай роботу лише з дозволу вчителя. Не розмахуй ножицями під час роботи,використовуй інструмент лише за призначенням. Після закінчення роботи перевір порядок на робочому столі. Порядок виконання роботи: П’ять серветок скласти в одну стопку .Прикласти шаблони, обвести ручкою.

Слайд 7

Повторюємо правила техніки безпеки на уроці: Тримай робоче місце у порядку. Уважно слухай інструктаж вчителя. Починай роботу лише з дозволу вчителя. Не розмахуй ножицями під час роботи,використовуй інструмент лише за призначенням. Після закінчення роботи перевір порядок на робочому столі. Вирізаємо кружечки

Слайд 8

Повторюємо правила техніки безпеки на уроці: Тримай робоче місце у порядку. Уважно слухай інструктаж вчителя. Починай роботу лише з дозволу вчителя. Не розмахуй ножицями під час роботи,використовуй інструмент лише за призначенням. Після закінчення роботи перевір порядок на робочому столі. З’єднуємо всі кружечки степлером

Слайд 9

Повторюємо правила техніки безпеки на уроці: Тримай робоче місце у порядку. Уважно слухай інструктаж вчителя. Починай роботу лише з дозволу вчителя. Не розмахуй ножицями під час роботи,використовуй інструмент лише за призначенням. Після закінчення роботи перевір порядок на робочому столі. Піднімаємо кожний тонкий шар і стискаємо пальцями довкола центру.Половину з одного боку, половину з другого.

Слайд 10

Повторюємо правила техніки безпеки на уроці: Тримай робоче місце у порядку. Уважно слухай інструктаж вчителя. Починай роботу лише з дозволу вчителя. Не розмахуй ножицями під час роботи,використовуй інструмент лише за призначенням. Після закінчення роботи перевір порядок на робочому столі. Отримали дві кульки-більшу і меншу.

Слайд 11

Повторюємо правила техніки безпеки на уроці: Тримай робоче місце у порядку. Уважно слухай інструктаж вчителя. Починай роботу лише з дозволу вчителя. Не розмахуй ножицями під час роботи,використовуй інструмент лише за призначенням. Після закінчення роботи перевір порядок на робочому столі. Склеїти кульки,з кольорового паперу вирізати очі,дзьоб,гребінець.

Слайд 12

Повторюємо правила техніки безпеки на уроці: Тримай робоче місце у порядку. Уважно слухай інструктаж вчителя. Починай роботу лише з дозволу вчителя. Не розмахуй ножицями під час роботи,використовуй інструмент лише за призначенням. Після закінчення роботи перевір порядок на робочому столі. Прив’язати ниточку і тоді іграшку можна повісити.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Трудове навчання