X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
вироби в єтнічному стилі

Завантажити презентацію

вироби в єтнічному стилі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Панно 6-7кл Першина М.П.

Слайд 2

Панно Панно - це сучасний і дуже стильний спосіб прикрасити будь-який інтер'єр, від житлової квартири до солідного офісу. Ми бачимо подібні твори декоративного мистецтва дуже часто, але рідко замислюємося про те, що ж все-таки таке – панно. Отже, панно - це елемент декору приміщення, який покликаний прикрашати стіни, стелю, а іноді навіть фасади будівель. Сучасні панно роблять з каменю, мозаїки, тканин, шкіри, фрагментів скла, паперу. Умільці використовують для своїх шедеврів стрічки, бісер, вишивку. Годяться і вельми незвичайні матеріали: кава, крупи, макаронні вироби.

Слайд 3

Види декоративних панно: тканинні: це всілякі вишиті картини, гобелени та аплікації на тканині. Вони можуть бути виконані вручну у формі машинної вишивки; з каменю: тут найчастіше використовується натуральний камінь - граніт, мармур, базальт та інші. Дуже красиво виглядають панно з каменю в мозаїчній техніці; дерев'яні – найчастіше, це панно з абстрактним сюжетом, наприклад, різьблені дерев'яні панно з дуба, берези, бука, сосни та інших порід дерева. Іноді їх доповнюють інкрустацією з напівкоштовних каменів, що відмінно виглядає в класичному інтер'єрі;

Слайд 4

керамічні - являють собою мозаїчні картини з керамічної плитки, придатні для розміщення у ванній або робочій зоні кухні; скульптурні - є об'ємними, що якісно відрізняє їх від інших видів панно. Такі міні-скульптури виконуються з гіпсу, фактурної штукатурки, металу; графічні: на відміну від мальованих або написаних картин, цей вид панно виконується за допомогою сучасних видів друку, включаючи фотодрук. Сюди ж можна віднести репродукції картин; інші: сюди можна віднести панно ручної роботи, зроблені з використанням самих різних матеріалів (морських черепашок, сухоцвітів, круп і зерен, глини, солоного тіста тощо).  

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Об'ємні панно – гідна альтернатива 3D-техніки. Дуже красиві і реалістичні прикраси для стін виходять з штучних фруктів і овочів, які можна купити в магазинах для декору і рукоділля. Фруктові композиції ідеальні для кухні. Для спальні більше підійде флористична картина зі штучних квітів (готових або зроблених своїми руками).

Слайд 8

Квіти — це досконале творіння створене природою. Квітка з тканини, це дуже оригінальний аксесуар який прикрасить Ваш одяг, сумку, головний убір, внесе шарму у ваш інтер’єр, ну і звичайно, жодна наречена на весілля не обійдеться без такої прикраси.

Слайд 9

Технічне завдання. Призначення проектованого виробу. Панно – це один з видів монументального мистецтва, який сьогодні користується великою популярністю в дизайні приміщень. За допомогою нього можна прикрасити будь-який інтер'єр стильно і сучасно. Панно можна повісити і в звичайній житловій квартирі, і в солідному офісі. Це стильний і сучасний спосіб прикрасити будь-який інтер'єр, який надає кімнаті або кабінету незабутню атмосферу. Тим більше, що його можна зробити на будь-який смак і колір. Трохи фантазії – і будь-яка кімната стане частиною приміщення, де панує унікальна і незабутня атмосфера. Настінне панно – це універсальне рішення для прикраси будь-якого приміщення, може стати незвичайною і унікальною часткою в інтер'єрі приміщення.

Слайд 10

При виготовленні панно потрібно дотримуватися таких умов: Підібрати тканину для полотна, декор та предмети для панно; Підібрати оздоблювальні матеріали, які відповідали б призначенню панно; Підібрати малюнок (для нанесення на тканину) Під час виготовлення дотримуватися гармонійного поєднання кольорів; Виходячи з призначення виріб має бути не складним у виготовленні.

Слайд 11

Вимоги до конструкції виробу Основною вимогою до панно є створення святкового настрою. Панно оформлено в рамку. Для панно використано бавовняну тканину.

Слайд 12

Вимоги до матеріалів Тканина повинна бути міцною, легкою, з високими гігієнічними властивостями, бажано полотняного переплетення. Вона має бути зносостійкою, гігроскопічною. Фізичні та оптичні властивості не повинні погіршуватися під час експлуатації. Тканина має бути доступною, мати помірну ціну.

Слайд 13

КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ЕТАП Зразок №1. Картина вишита стрічками, оформлена в рамку. Композиційний центр – квітки маку, виготовленні стрічками.   Зразок №2. Панно виготовлено шляхом розписом тканини. Зразок №3. Панно із тканини. Маки присутні як в відкритому виді так і в бутонах.

Слайд 14

Ескізний проект

Слайд 15

Опис зовнішнього вигляду. Панно подарункове, призначений для оформлення інтер’єру в побуті. Виріб має форму прямокутника. Краї виробу оформленні рамкою. На панно зображений горщик с польовими квітами технікою розпис тканини акриловими фарбами. Для оздоблювання використовуються штучні квіти, які виконанні у техніці канзаші. Рекомендовані розміри: 30 x 20 см.

Слайд 16

Розробка технічного проекту Вибір матеріалів, інструментів та обладнання Для виконання панно потрібні такі інструменти та матеріали: Для нанесення малюнка на тканину нам потрібно: акрилова фарба, пензлі білячі № 1, 3, 5. Для виготовлення квітів потрібно: олівець, ножиці, нитки, вата, праска Для збору та оздоблення панно використовуємо клей-пістолет.  

Слайд 17

Розрахунок собівартості виробу. Розрахунки матеріальних витрат на панно. Назва Кількість матеріалів Ціна(грн.) Усього(грн.) Рамка 1 шт. 35 грн. 35 грн. Фарба акрилова 6 шт 14 грн. 84 грн. Тканина 20 см 42 грн. 9 грн. Клей стержень 1 шт. 10 грн. 10 грн. Стрічка зеленого кольору 2 м 4 грн. 8 грн. Стрічка червоного кольору 2 м 2 грн. 4 грн. Нитки 1 шт. 8 грн. 8 грн. Разом     158грн.

Слайд 18

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЕТАП Технологічна послідовність виготовлення виробу. 1.Викраюємо тканину розміром 30х40, прасуємо 2.Закріпляємо під тканиною малюнок. 3.Розписуємо фон панно

Слайд 19

4.Виготовляємо елементі квітки маку: пелюстку, серединку.

Слайд 20

5.Приклеюємо пелюстки маку

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання