X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Засоби дистанційного навчання

Завантажити презентацію

Засоби дистанційного навчання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Засоби дистанційного навчання Виконав студент групи ТН20М, Шаповалов Ростислав

Слайд 2

Дистанційне навчання Це навчання, при якому надання учню істотної частини навчального матеріалу і більша частина взаємодії з викладачем здійснюється з використанням сучасних інформаційних технологій: супутникових зв'язків, комп'ютерних телекомунікацій, національного і кабельного телебачення, мультимедіа, навчальних систем.

Слайд 3

Особливість дистанційного навчання Особливістю дистанційного навчання є надання можливості самим одержувати необхідні знання, користуючись розвиненими інформаційними ресурсами, наданими сучасними інформаційними технологіями. Інформаційні ресурси дистанційного навчання: бази даних і знань, комп'ютерні, в тому числі мультимедіа, навчальні та контролюючі системи, відео - і аудіозаписи, електронні бібліотеки разом з традиційними підручниками і методичними посібниками створюють унікальне розподілене середовище навчання, доступне широкій аудиторії.

Слайд 4

В дистанційному навчальному процесі використовуються наступні засоби навчання: 1. Друковані видання. 2. Електронні видання на гнучких магнітних, лазерних або жорстких дисках. 3. Комп'ютерні навчальні системи в звичайному і мультимедійном варіантах. 4. Аудіальні навчально-інформаційні матеріали. 5. Відео навчально-інформаційні матеріали. 6. Лабораторні дистанційні практикуми. 7. Тренажери. 8. Бази даних і знань з дистанційним доступом. 9. Електронні бібліотеки з дистанційним доступом. 10. Дидактичні матеріали на основі експертних навчальних систем. 11. Дидактичні матеріали на основі геоінформаційних систем. 12. Комп'ютерні мережі. 13. Телевізійні передачі.

Слайд 5

Дистанційне навчання інтегрує всіх існуючі засоби навчання і придає їм якісно новий рівень. Передбачається велика кількість завдань, розрахованих на самостійне пророблення, з можливістю надання щоденних консультацій.

Слайд 6

Електронна пошта економічно і технологічно є більш ефективною технологією, що може бути використана в процесі навчання для передачі навчальних курсів і забезпечення зворотного зв'язку студента з викладачами. Якщо студенти мають постійний доступ до персонального комп'ютера з модемом і телефонним каналом, електронна пошта дозволить реалізувати гнучкий інтенсивний процес консультацій. Відеоконференції з використанням комп'ютерних мереж дозволяють організувати відео зв'язок з мінімальними витратами. Даний тип відео конференцій може бути використаний для проведення семінарів в групах, індивідуальних консультацій. Окрім передачі звука і відео зображення комп'ютерні конференції забезпечують можливість спільного управління зображенням на комп'ютері: створення креслень та малюнків на відстані, передачею фотографічних та рукописних документів.

Слайд 7

Гарних свят!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання