X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ліплення з пластиліну

Завантажити презентацію

Ліплення з пластиліну

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ліплення з пластиліну Автор Налисник Галина Петрівна Вчитель вищої категорії,старший вчитель СШ №5 ім. Т.Г.Шевченка м. Коломиї Івано-Франківської обл. Налисник Г.П.

Слайд 2

Ліплення котика, собачки. У котика тулуб видовженої циліндричної форми з пластичними передніми і задніми кінцівками, голова — кругла з короткими гострими вушками. Ліпити котика найпростіше з окремих частин. Спочатку треба виліпити тулуб з ніжками і голівку, врахувавши їх пропорції та форму. Потім приєднують інші частини (вушка, хвостик). Налисник Г.П.

Слайд 3

У лисиці маленька голівка, загострена до носа, видовженої форми тулуб, довгий хвіст, короткі тонкі лапи. Ліпити лисицю краще з одного видовженого шматка, якому надають характерної форми довгастого тулуба з невеликою голівкою і довгим хвостом. Лапи ліплять окремо, дотримуючись пропорцій натури. Налисник Г.П.

Слайд 4

Ліплення котика Налисник Г.П.

Слайд 5

Ліплення фігурки баранчика. Поділи пластилін (глину) на дві непропорційні частини, (мал.1). З першої частини зроби тулуб. Для цього розкачай пластилін (глину) прямими рухами рук і утвори товстий валик. Кінці валика зігни дугою та стекою зроби розрізи. Пальцями рук утвори передні та задні ноги (мал.2). Налисник Г.П.

Слайд 6

Від загальної форми відтягни пластилін (глину) для шиїта голови, потім відтягни мордочку, а на ній — маленький носик. З іншого кінця форми відтягни пластилін (глину) і пальцями утвори хвіст (мал.З). Налисник Г.П.

Слайд 7

З другої частини пластиліну (глини) зліпи ріжки і з'єднай з головою. Стекою виділи очі, ніс. Зарівняй нерівності та надай фігурі характерні ознаки. Порівняй її із зразком (мал.4). Готову фігуру можна розфарбувати. Таким чином можна виліпити коника. Налисник Г.П.

Слайд 8

Ведмедик Налисник Г.П.

Слайд 9

Налисник Г.П.

Слайд 10

Налисник Г.П.

Слайд 11

Налисник Г.П.

Слайд 12

Налисник Г.П.

Слайд 13

Налисник Г.П.

Слайд 14

Налисник Г.П.

Слайд 15

Налисник Г.П.

Слайд 16

Налисник Г.П.

Слайд 17

Налисник Г.П.

Слайд 18

Налисник Г.П.

Слайд 19

Налисник Г.П.

Слайд 20

Налисник Г.П.

Слайд 21

Налисник Г.П.

Слайд 22

Налисник Г.П.

Слайд 23

Троянда Налисник Г.П.

Слайд 24

Налисник Г.П.

Слайд 25

Вид ззаду Налисник Г.П.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання