Ліплення з пластилину овочів на площині
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Виготовлення плоских форм овочів з пластиліну. 1 клас Вчитель: Круппа Наталія Георгіївна ЗОШ №24 Хмельницький
У пластиліновій країні різні речі є чарівні скульптор дошку підкладає, яка дивну силу має, бо всі зліпки на уроці оживають на тій дошці.
Відгадайте загадку Довгі вуха, куций хвіст, Невеличкий сам на зріст. На городі побував - Нам капусту попсував.
Під час ліплення пам’ятайте: Не розмахуйте стеками, щоб не поранити себе чи інших. Ліпити тільки на прикладній дошці. Не залишати шматочки пластиліну на парті, не кидати їх на підлогу. Після роботи витерти руки салфеткою і добре помити.
Загадки В темній хто живе коморі, І чия коса надворі? Пломениста, як жарина, діти звуть її … Повний він томатним соком І смачний, з блискучим боком . Всі знайомі із «сеньйором» Із червоним … На городі він росте, Має листячко густе, Хвостик схожий на шнурок. Це – зелений …
Сьогодні на уроці ми з вами самі спробуємо створити чудо – перетворити звичайнісінький шматочок пластиліну у справжнісінький огірок чи помідору.
3. Розкачування качалочок. Між долонями розкачують качалочку, а потім пальцем вирівнюють бічні поверхні.
4. З’єднування окремих деталей. Виліплені деталі з’єднують, притискаючи пальцями одну до одної.
5. Виконання заглиблення у заготовці. Незначні заглиблення у заготовці можна зробити пальцями. Проколи і лінії виконують за допомогою стеки.
Перше – це відрізуємо заготовку. Оскільки в нас огірок, то зеленого кольору. Відрізуємо стеком на дошці. Розкачуємо заготовку циліндричної форми, потім з обох кінців розкачуємо на конус, створюючи овальну форму. Пальцями і стеком доводимо поверхню виробу, подібну до огірка, та прикріплюємо плодоніжку і листочок. Листочок ліпимо, розкачуючи пластилін і вирізуємо листок певної форми. 1. Ліплення огірка.
Відрізуємо заготовку червоного кольору стеком на дощечці. Тепер пальчиками скачуємо кульку. Вказівним пальцем розгладжуємо. Тоді розкачуємо маленький шматок пластиліну зеленого кольору і робимо плодоніжку. За допомогою стека надаємо форми листочкам. Робимо невеличке заглиблення на червоній кульці, а тепер з’єднуємо деталі. Ось у нас вийшов такий наливний помідор. 2. Ліплення помідора
Схожі презентації
Категорії