X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правила телефонного спілкування.День народження. Привітання. Побажання

Завантажити презентацію

Правила телефонного спілкування.День народження. Привітання. Побажання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок риторики № 2 Правила телефонного спілкування.День народження. Привітання. Побажання 3 клас

Слайд 2

Вправа «Чашечка» Чашечку розбили, Щілину утворили. Повітря повільно видихаємо, Звук [ш] красиво вимовляємо.

Слайд 3

Вправа «Ласун» Ласун ласує ласощами: Л-л-л-л-л-л. Їсти смачне морозиво, Мармелад і шоколад: Л-л-л-л-л-л.

Слайд 4

Tongue Twister She_Sells_Sea_Shells_

Слайд 5

Технологія «Мікрофон» Our Denys has his birthday this week. Let’s congratulate him with the birthday song.

Слайд 6

Щоб дізнатися тему уроку, вам необхідно прочитати слова, позначені іксом. Їх початок позначений жовтим маркером.

Слайд 7

Гра «Святкова листівка» Уявіть, що в одному місті вирішили святкувати кілька нових свят: «День ласунів», «День веселунів», «День чистюлі». Допоможіть мешканцям міста, намалюйте листівки-вітання.

Слайд 8

Музична відео фізкультхвилинка

Слайд 9

Оповідання «Все як насправді» за А. Костецьким. Навіщо діти прийшли до Сергія? Проаналізуйте мовлення Вітки. Знайдіть слова, якими вона називає Сергія. Чи можна з допомогою цих слів взнати ставлення Вітки до Сергія? Проаналізуй, що не правильно робила Вітка.

Слайд 10

Game “I wish you…” I wish you… to be happy…

Слайд 11

Уривок з повісті «Малюк і Карлсон» за А. Ліндгрен Чому Гунілла не одразу Поздоровила Малюка, як це завжди роблять, коли приходять на день народження? А якими словами зустрів друзів Малюк? Знайди в тексті слова похвали. Чому Малюку було приємно: хвалили ж не його? Що б ти побажав своєму другу на день народження?

Слайд 12

Робота у риторичному словнику Вміти спілкуватися – це вміти розуміти і вміти бути зрозумілим.

Слайд 13

Риторична вправа «Вислови свою думку» Прокоментуй ситуацію: Сьогодні день народження Людиного дідуся. Мама зранку нагадала їй про це і попросила зателефонувати дідусеві й поздоровити його. Люда набрала номер, але було зайнято. Увечері мама спитала: «Ти поздоровила дідуся?» «Ні, - відповіла Люда, - його телефон був зайнятий».

Слайд 14

Що вам сподобалося сьогодні на уроці риторики? Що нового для себе ви дізналися? Прочитайте оповідання В. Сухомлинського «День народження Ніни» та намалюйте до нього малюнок.

Слайд 15

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ: Література: 1. Бойко Г. Билиці діда Гриця. – К.: Веселка, 2004. 2. Вагапова Д. Риторика в інтелектуальних іграх і тренінгах. – М.: Цитадель, 1999. 3. Коваленко В. Нестандартні уроки.// Початкова освіта. – 2009. - №48. 4. Науменко В. О., Захарійчук М. Д. – Риторика. 3 клас. – К.: Літера, 2009. 5. Науменко В. О., Осколова М. Особливості роботи на уроках риторики.// Початкова освіта. – 2010. - №12. 6. Науменко В. О., Захарійчук М. Д. – Методичний посібник до уроків риторики в початкових класах. –К.: Літера, 2010. 7. Стребна О. В., Соценко А. О. Інтерактивні методи навчання в практиці роботи початкової школи. Харків: Основа, 2005. Інтернет-ресурси: skripnikmarina.ucoz.ua›news/ritorichni_figuri/ distedu.ru›mirror/_rus/www.mediaterra.ru/rhetoric… nnre.ru›delovaja_literatura…ritorika_metkii_otvet…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка