X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Освіта в Італії

Завантажити презентацію

Освіта в Італії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Освіта в Італії Підготувала: заступник директора з навчально-виховної роботи СЗШ № 55 м. Львова Ховалко М.П.

Слайд 2

Республіка Італія Площа 301 230 кв. км Столиця Рим Член ЄБРР, ЄС, МБР, НАТО, ОЭСР, Населення 58 103 033(липень 2005) Державний устрій парламентська республіка, унітарна держава Склад території 20 областей Грошова одиниця євро

Слайд 3

ЕГП: Держава на півдні Європи. Сусіди: Швейцарія, Австрія, Словенія, Франція. Італії також належать острови Ельба, Сицилія і Сардинія.

Слайд 4

Італія - це колиска європейської освіти. Перші в Європі університети з'явилися саме тут в XI столітті, згодом, за їхнім прикладом, утворилися Оксфорд (XII століття), Кембридж, Сорбонна (XIII століття). У Середньовіччі ті, хто бажав стати добрими правознавцями, неодмінно приїжджали в університет Болоньї. Кращих у Європі лікарів випускав університет в Салерно. В Італії одержували освіту великі художники, скульптори, письменники, композитори.

Слайд 5

Освіта в Італії Система освіти в Італії перебуває під контролем держави. Міністерство освіти матеріально забезпечує школи на всіх рівнях і суворо контролює навчання у приватних школах. Воно розробляє навчальні програми і проводить конкурсні іспити для зайняття викладацьких посад у всіх державних школах.

Слайд 6

Вища освіта в Італії Хоча більшість університетів та інших вищих навчальних закладів утримуються державою, всі вони користуються автономією в організаційному відношенні і мають право на складання навчальних програм. Для підтримання високого рівня освіти для більшості професій введені обов'язкові державні іспити. Протягом року буває три сесії, кожен студент сам вирішує, коли і які іспити йому здавати. Іспити бувають письмові та усні, екзаменаційні білети відсутні.

Слайд 7

Рівні освіти 0 1 2 3 4 5 6 Дошкільна освіта; Початкова освіта; Нижчий рівень другого ступеня освіти; Вищий рівень другого ступеня освіти; Післясередня освіта, що не належить до третього ступеня; Перший рівень третього ступеня освіти; Другий рівень третього ступеня освіти.

Слайд 8

Призначення освіти Для рівнів 2,3,4: A:освіта,спрямовананавищийкурс типу A ;  B:освіта,спрямовананавищийкурс типу B;  C:освіта,спрямовананаринокпраці. Для рівнів 5 і 6: A:освітазпереважаннямтеоретико-дослідницькоїпідготовки;  B:освітазпереважаннямтехнічно-практичноїпідготовки.

Слайд 9

Інституції системи освіти та тривалість навчання 0. Дошкільна освіта(1-3 років); Початкова школа (5 років); Середня школа -2 А (2-6 років); Ліцеї та професійні інститути - З А, 3 С(2-5 років); Курси професійного навчання -4 С (6 місяців – 2 роки); Вища освіта – 5 А, 5 В (2-6 років); Аспірантура – 6 (4-6 років).

Слайд 10

Дошкільна освіта З трьох років маленьких італійців віддають в дитячі садки (scuola materna), де протягом трьох років їх готують до школи. Діти вчаться в групах по 15-30 осіб. Після дитячого саду дітей віддають в початкову школу.

Слайд 11

Система середньої освіти Початкова школа з 6 до 11 років. Початкова школа поділяється на 2 ступені. Обидва ці ступені є безкоштовними для всіх. Після закінчення початкової школи учні здають письмовий та усний іспити.

Слайд 12

Середня молодша школа з 11 до 15 років. На цьому етапі школярі вивчають італійську мову, історію, географію, математику і природничі науки, іноземну мову, мистецтво і музику.

Слайд 13

Середня старша школа з 15 до 18-19 років. На даному етапі учні вирішують, вчитися їм за звичайною програмою і готуватися до вступу до ВНЗ або поєднувати своє навчання з професійною підготовкою.

Слайд 14

Система вищої освіти З 18-19 років. Вища освіта Італії представлена університетами, технічними університетами, університетськими коледжами та академіями. Перший ступінь вищої освіти - CDU (Corsi di Diploma Universitario) - аналог ступеня бакалавра. Навчання триває 3 роки і складається з обов'язкових і додаткових предметів та практики. Другий ступінь вищої освіти - CL (Corsi di Laurea). Триває від 4 до 5 років, залежно від спеціальності. Медицину і фармацевтику вивчають 6 років. Третій ступінь вищої освіти - Corsi di Dottorato di Ricerca, DR і Corsi di Perfezionamento - дослідницькі докторські програми та курси післядипломної спеціалізації, або професійної майстерності. Її можна пройти як в Університетах, так і в спеціалізованих навчальних закладах - Scuole di Specializzazione. Після закінчення видається диплом спеціаліста або ступінь доктора.

Слайд 15

ОСВІТА В УНІВЕРСИТЕТІ В даний час сектор університетської освіти складається з 83 університетів, в тому числі: • 58 державних університетів (Universitastatali); •17 недержавних університетів(акредитованих на державному рівні) (Universitanonstatali,legal mentericonosciute); • 2 університети для іноземних студентів (Universitaper Stranieri); • 3 вищі школи, що спеціалізуються на післядипломному навчанні (ScuoleSuperiori); • 3 політехнічних університети (Politecnici).

Слайд 16

Школи, професійні інститути та університети з навчальними і науковими програмами перебувають під керівництвом  держави Управління освітою

Слайд 17

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка