X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Освіта Харкова

Завантажити презентацію

Освіта Харкова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ііі група Освіта Харкова

Слайд 2

Загальний огляд Коли з’явилися перші школи у Харкові невідомо, але у 1732 році їх було вже п’ять – дві при Успенському соборі, по одній – при Троїцькій, Благовіщенській та Воскресенській церквах. У цей час на 50 мешканців припадав один учень – показник дуже високий. У ХІХ ст., у Харкові створюється розгалужена система початкової, середньої та вищої освіти.У ХХ ст. проходить реорганізація освіти, школа стає безкоштовною, обов’язковою і політехнічною.

Слайд 3

Харківський колегіум Становлення Харкова, як центру науки і освіти почалося після відкриття 1726 року першого у Слобідській Україні середнього навчального закладу – Колегіуму. У Колегіумі учні вивчали граматику і філософію, риторику і піїтику, богослов`я, а 1768 р., для дворянських дітей було утворено так звані «прибавочные классы», і до програми викладання увійшли інженерна та артилерійська справа, фізика, історія, географія, малювання, латинська, грецька, французька, німецька мови. На початку ХІХ ст., почали вивчати сільське господарство та медицину.

Слайд 4

Утворення університету Університет був відкритий 17 (29) січня 1805року. Своєю появою університет зобов`язаний В. Н. Каразіну. Провідником ідеї створення університету сере д харків`ян був і міський голова Є. Є. Урюпін. У щойно відкритому університеті навчалися лише 57 чоловік ,але з кожним роком кількість студентів зростала, роботи для випускників було більше ніж достатньо.Саме університет став центром створення численних наукових товариств, у яких співпрацювали не лише видатні вчені, а й студенти.

Слайд 5

Юридична академія Шлях від відділення “ моральних і політичних наук ” Харківського університету до самостійного вищого навчального закладу пройшов юридичний інститут, який 20. 03. 1991р., реорганізовано в Українську державну юридичну академію. За роки існування цей навчальний заклад перетворився на провідний науковий центр, де досліджуються актуальні проблеми державно – правового будівництва.

Слайд 6

Науково – дослідні інститути Науково – дослідний інститут став основним структурним елементом науки в СРСР. Першим в Харкові виникли інститути медичного профілю. У 1920 – 1930 роках у Харкові виникає низка галузевих науково – дослідних інститутів, що пов`язано в основному з потребами виробництва. 1923 року було створено Хімічний інститут широкого профілю, 1930 року – Український науково – дослідний інститут лісового господарства і агролісомеліорації.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне