Естетичне виховання молодших школярів
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Кам’янець – Подільський НВК Естетичне виховання Молодших школярів Постачальник щастя №1 Вихователь вищої кваліфікаційної категорії Кутішевська Леся Володимирівна 2013-2014 н. р.
Навчальна: розширювати і збагачувати художньо-естетичний досвід, , розвивати естетичну свідомість загально культурну і художню компетентність - здатність керуватися набутими художніми знаннями та вміннями, готовність використовувати отриманий досвід у самостійній діяльності згідно з універсальними загальнолюдськими естетичними цінностями та власними духовно-світоглядними позиціями. Корекційна : виправлення та розвиток в учнів інтелектуальної, емоційної, вольової, мотиваційної, рухової сфер особистості, пізнавальних інтересів і навчальних здібностей. Розвивальна : збагачувати емоційно-естетичний досвід, формувати культуру почуттів, розвивати художні здібності, загально навчальні уміння і навички, художньо-образне мислення, універсальні якості творчої особистості. Виховна: виховувати смак, естетичну свідомість.. За допомогою універсальності художньо-образної мови виховувати вміння учнів вступати в невербальний діалог з різними культурами минулого і сучасності, розуміти інших і розширювати таким чином свій власний духовний світ, його унікальність і самобутність.
Євгенія Гапчинська - одна з найбільш знаменитих українських художниць, яка має свій неповторний стиль. Малюючи маленьких смішних чоловічків із зворушливими написами, Гапчинська називає себе "Постачальником щастя № 1". Народилася 15 листопада 1974 р. в Харкові. П’ята дитина в сім’ї. У п’ятирічному віці пішла до школи, а в 13 років стала студенткою Харківського художнього училища. Закінчила Харківський художній інститут. Стажувалася в Нюрнберзькій художній Академії. У 2000-му році переїхала до Києва. Насправді, людям зовсім не потрібно далеко ходити за щастям. Виявляється, його постачальник живе зовсім поруч, у Києві, а маленькі частинки щастя, привезені з України, вже зберігаються в колекціях картин таких знаменитостей, як Лучано Паваротті, Софії Ротару, Лайми Вайкуле, Микити Міхалкова, та інших зірок естради та кіно. “Постачальника щастя № 1″ Це прізвисько Євгенії даровано невипадково. Картини художниці настільки милі, світлі, позитивні, а підписи до них – наївні і нехитрі, що дивлячись на них неможливо втриматися від усмішки. А від посмішки, як відомо, всім і тепло, і світло, і люди стають м’якше і добріше. Хто зображений на позитивних полотнах Євгенії, – янголята, або ж рожевощокі малюки з дитсадка, начепивши крильця для сміху, – невідомо. Хоча художниця стверджує, що її друзі вгадують в деяких персонажах її власну дочку, таку ж біленьку і рожевощокий малятка Настю. За словами Євгенії Гапчинської, вона сама ніколи цілеспрямовано не використовує родичів як прототипи для своїх діток, але деякі з них виходять настільки схожими, що потім просто не хочеться розлучатися з роботами. У підсумку вони залишаються на стінах Женіної майстерні або ж у домашній колекції.
Насправді, людям зовсім не потрібно далеко ходити за щастям. Виявляється, його постачальник живе зовсім поруч, у Києві, а маленькі частинки щастя, привезені з України, вже зберігаються в колекціях картин таких знаменитостей, як Лучано Паваротті, Софії Ротару, Лайми Вайкуле, Микити Міхалкова, та інших зірок естради та кіно. “Постачальника щастя № 1″ Це прізвисько Євгенії даровано невипадково. Картини художниці настільки милі, світлі, позитивні, а підписи до них – наївні і нехитрі, що дивлячись на них неможливо втриматися від усмішки. А від посмішки, як відомо, всім і тепло, і світло, і люди стають м’якше і добріше. Хто зображений на позитивних полотнах Євгенії, – янголята, або ж рожевощокі малюки з дитсадка, начепивши крильця для сміху, – невідомо. Хоча художниця стверджує, що її друзі вгадують в деяких персонажах її власну дочку, таку ж біленьку і рожевощокий малятка Настю. За словами Євгенії Гапчинської, вона сама ніколи цілеспрямовано не використовує родичів як прототипи для своїх діток, але деякі з них виходять настільки схожими, що потім просто не хочеться розлучатися з роботами. У підсумку вони залишаються на стінах Жениної майстерні або ж у домашній колекції.
Час від часу Євгена здійснює акт благодійності, передаючи картини або гроші від їх продажу в дитячі будинки та реабілітаційні центри. А потім отримує масу подяк від вихованців та вихователів, які стверджують, що з появою в їх установі картин Гапчинської діти менше хворіють, сваряться і плачуть. Чари? Я б сказала інакше: стовідсотковий позитив, що йде на користь всім, хто має до нього відношення. Живописно-виставкову діяльність розпочала 2002-го року, роботи Євгенії продаються найдорожче серед сучасних українських художників. Визначає себе як шаленого трудоголіка, який щороку робить з півтора десятка нових виставок в Україні, Росії, Франції, Бельгії, Англії, Нідерландах та інших країнах. Має кілька власних галерей в Україні та в Росії.
Схожі презентації
Категорії