X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електронне середовище навчання “1 учень – 1 комп`ютер”

Завантажити презентацію

Електронне середовище навчання “1 учень – 1 комп`ютер”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Алан Кей і Сеймур Пейперт розглядають комп'ютери учнів як засіб зміни педагогічного ландшафту.

Слайд 3

дозволяє ключовим чином змінити парадигму трансляції знань в системі освіти.  Ця модель, побудована за принципом «вчитися завжди і скрізь», створює умови для реалізації принципів особистісно-орієнтованої навчання.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Отримання учнем передових знань з перших днів навчання Вміння активно застосовувати набуті знання в повсякденному житті Навчитися критично мислити, раніше соціалізуватися Легше адаптувався до швидко мінливого світу Бути успішним в 21-ому ст.

Слайд 8

Комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України розглянуто матеріали науково-методичної експертизи навчально-методичного комплекту “Мій перший нетбук” і “Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах” (протокол №11 від 13.07.2010 р.)

Слайд 9

Використання нетбуків

Слайд 10

Творча група в школі обговорення Українська мова Обмін матеріалами Засідання щочетверга Українське читання Математика Природознавство Осадча Н.А. Кітраль О.А. Костянець Т. П. Саражинська Н.А. Планування роботи на наступний тиждень Взаємонавчання

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка