X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СЕРЕДОВИЩЕ ПРОГРАМУВАННЯ (Turbo Pascal 7.0)

Завантажити презентацію

СЕРЕДОВИЩЕ ПРОГРАМУВАННЯ (Turbo Pascal 7.0)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СЕРЕДОВИЩЕ ПРОГРАМУВАННЯ (Turbo Pascal 7.0)

Слайд 2

Turbo Pascal Сучасні середовища програмування дають можливість програмістам створювати складні та зручні програми, мають багато додаткових можливостей. Але для початкового знайомства з мовою програмування доведеться спочатку вивчити її інтерфейс, перш ніж зможемо написати просту програмку. Тому знайомство з мовою Turbo Pascal ми почнемо із знайомства з зовнішнім виглядом середовища та основними способами роботи з ним.

Слайд 3

Запуск Turbo Pascal Щоб середовище ТР працювало коректно при запусканні із операційної системи WindowsXP треба виконати таку послідовність дій: 1) запустити програму Norton Commander (ярлик NС на робочому столі); 2) в програмі NC зайти в таку папку D:\LANGUAGE та запустити програму RKSD.COM (це русифікатор клавіатури); 3) зайти в папку D:\LANGUAGE\TP\BIN та запустити файл TURBO.EXE, набравши Turbo та натиснувши Enter.

Слайд 4

Інтерфейс Pascal Середовище ТР має такий вигляд: Номер вікна Меню Назва програми Рядок підказки

Слайд 5

Принципи роботи з вікнами Рascal В Pascal можна одночасно опрацьовувати до 9 вікон з різними програмами. Переходити з одного вікна в інше можна по натисканню F6 або ALT+номер вікна.

Слайд 6

Робота з вікнами Рascal Щоб знищити поточне вікно треба натиснути Alt+F3. Щоб поточне вікно зробити розміром на весь екран – натиснути F5. Щоб змінити розміри вікна треба натиснути CTRL+F5, а далі стрілочками та SHIFT+стрілочки змінити положення та розміри вікна. ENTER – закріпити вікно.

Слайд 7

Робота з меню Рascal Щоб потрапити в меню треба натиснути F10. Відкрити меню – ENTER. Переміщення по меню – стрілочки. Вийти з меню – ESC. Створити нове вікно Відкрити програму з диска Записати програму Записати програму під іншим іменем Вийти із Pascal

Слайд 8

Гарячі клавіші Рascal Щоб запустити програму на виконання – натиснути CTRL+F9. F1 – отримання допомоги. Ctrl+F1 – отримання допомоги по команді, після якої міститься курсор. Ctrl+Y – знищити рядок, на якому міститься курсор. Командою Alt+F5 або меню Debug-User screen ви в будь-який момент зможете переглянути дані, видані на екран у результаті прогону програми При друкуванні програми ви можете виконувати всі відомі вам дії текстового редактора.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика