X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ

Завантажити презентацію

МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ

Слайд 2

Програми ПК складається із двох частин: 1. Апаратної (електроніка, залізо); 2. Програмного забезпечення (ПЗ) Програмне забезпечення (програми) – це алгоритми (набір вказівок) записані у зрозумілому для процесора ПК вигляді. Без програм немає комп’ютера як такого взагалі!

Слайд 3

Мови програмування Мови програмування (МП) – це програмне забезпечення призначене для створення та написання програм для ПК. МП існує декілька сотень на сьогодні. Для створення програм не потрібно вміти записувати команди мовою ПК, тобто у вигляді нулів та одиниць. Знати всі мови непотрібно!

Слайд 4

Види мов програмування МП бувають: Низького рівня. - машинні (запис команд у двійковому виді); - асемблерні (ASSEMBLER). 2. Високого рівня (BASIC, PASCAL, C, PROLOG). 3. Візуального програмування (об’єктно-орієнтовані) (VISUAL BASIC, VISUAL C, DELPHI, C++). МП високого рівня діляться на: процедурні (точно вказуються дії щодо рішення задачі), Дескриптивні (описується логічний або функціональний зв’язок понять, що являють собою базу даних програми).

Слайд 5

Види МП

Слайд 6

Про мови програмування Перший програміст – Ада Левлейс (Байрон), створила програму для ткацького верстата. Мови високого рівня з’явилися у середині 50-х років ХХ століття. Одні з перших мов Фортран та Алгол. В середині 60-х (1966) в Дартмудському коледжі (США) було створено мов Бейсик. Мова для початківців. В 1971 р. з’явилася мова Паскаль, яка є популярною і досі. Створена мова була швейцарцем Ніклаусом Віртом (пішло слово “віртуальний”). На основі Паскаля у середині 70-х була створена мова Ада. В 1972 р. створено мову Сі Деннісом Рітчі.

Слайд 7

Транслятори Транслятор – це програма призначена для перекладу програми з однієї мови програмування на іншу. Частіше всього – з людської мови на машинну.

Слайд 8

Види трансляторів Транслятори бувають: - компіляторами; - інтерпритаторами. Компілятор перекладає відразу всю програму, а потім вона виконується ПК. Інтерпритатор перекладає програму по одній команді та виконує також по одній команді. Мова-інтерпритатор – Basic. Мова-компілятор – Pascal.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика