X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Способи використання сонячної енергії на Землі

Завантажити презентацію

Способи використання сонячної енергії на Землі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Способи використання сонячної енергії на Землі

Слайд 2

Над роботою працювали

Слайд 3

Чи знаєте ви як виникло Я вам хочу коротенько розповісти. У Всесвіті існує мільйони мільйонів галактик. У нашій рідні Галактиці, на Чумацькому Шляху, нараховується 100 мільйонів зірок, кожна з них сонце! Багато з цих сонць мають свої планети. Наші Сонце лише одна із зірок Чумацького Шляху. Силою тяжіння вона утримує при собі дев’ять планет.

Слайд 4

Цю “сонячну родину” називають Сонячною системою. Третя планета в Сонячній системі є земля.

Слайд 5

Як ви знаєте сонце може впливати на клімат – ці явища називається сонячна радіація і альбедо. Сонячна радіація - це загальна кількість променів енергії, яка досягає земної поверхні. Альбедо - це здатність відбивати сонячного променів.

Слайд 6

Сонце може зашкодити нам. Коли спека триває довго і не випадає дощ, земна кора може розколотися. Шкоду приносять гірські води які тануть в наслідок високих температур. Влітку в лісі коли спека, може від сонячного променя загорітися сухе листя, стебло, кора, і буде пожежа.

Слайд 7

Якби не було сонця Якби не було сонця, світ би був у вічному мороці. І через деякий час на землі не було б ні одної істоти. Рослини би зникли без світла. Травоїдні тварини не мали що їсти і загинули б. Хижаки полювали б на хижаків. І життя б зникло з лиця землі.

Слайд 8

Чим топлять сонце? Водень - основне паливо Сонця. Природний термоядерний реактор, який існував приблизно 5·10 років, - наша денна зірка. Реактори й інші зірки. Але вони так далеко від нас, що лише мізерна частка їхньої енергії, доходить до планети Земля. А Сонце посилає на Землю і світло і тепло.

Слайд 9

“Відомості підтверджені наукою” Сонячні плями – найвиразніші видимі велетенські збудники плазми. Вони “проявляються” як відносно холодні ділянки поверхні денної зірки. Температури цих ділянок на 1500-2000 градусів нижча за довколишнього середовища. Тому вони здаються спостерігачеві темними.

Слайд 10

Що таке сонячні плями Плям - один із найголовніших показників змін сонячної активності Земля відкликаючись на голос Сонця. Спалахує полярні сяйва, уриваються радіопередачі.

Слайд 11

Спалах на Сонці-грандіозне явище, коли з надр денної зірки викидаються речовини масою в кілька мільярдів тонн із швидкістю 1500 кілометрів за секунду. Майже до 40 років нашого століття спалахи зараховували до числа цікавих сонячних явищ, які не мають, здавалось б, ніякового практичного впливу на справи Землі.

Слайд 12

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:на дорозі сонячно Часто провинами за збільшення пригод на дорогах падає і на магнітні бурі, що беззвучно бушують над планетою в середньому через два дні після того, як відбувся спалах і до Землі дійшли корпускулярні потоки від Сонця

Слайд 13

Рейс Землі-Сонця і назад. Середня відстань від Землі до Сонця приблизно 150 мільйонів кілометрів. Літаку, що летить зі швидкістю звуку (1200 кілометрів на годину), знадобиться на такий рейс тільки в один бік 14 років, а космічна ракета (8 кілометрів на секунду) досягає Сонця за 7 місяців.

Слайд 14

Квартали Сонця У житловому районі Бухареста споруджено сонячний колектор, який складається з 4320 елементів загальною площею 8640 квадратних метрів. Колектор забезпечує теплою водою 2234 квадрати.

Слайд 15

Яскравіше трильйонів сонць випромінює енергію гігантське зоряне скуплення, знаходиться на відстані 300 мільйонів світових років від Землі. Ця галактика зареєстрована в каталозі під номером ARP-200.

Слайд 16

Сонячний генератор Сонячний генератор – установка, складена з рухомих дзеркал. Вони концентрують і спрямовують сонячні промені в точку; в якій створюється висока температура.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Наука