Бізнес-планування
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Кому слід обирати дану дисципліну? ТИМ, ХТО ОБИРАЄ ПРОФЕСІЮ ЕКОНОМІСТА В АГРОПРОМИСЛОВИХ ФОРМУВАННЯХ; ТИМ, ХТО ХОЧЕ РОЗПОЧАТИ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС; ТИМ, ХТО ХОЧЕ ВМІТИ КОМПЕТЕНТНО СКЛАДАТИ ТА ОФОРМЛЯТИ БІЗНЕС-ПЛАН РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА; ТИМ, ХТО ХОЧЕ ВОЛОДІТИ НАВИЧКАМИ ПРЕЗЕНТУВАННЯ БІЗНЕС-ПЛАНІВ. На які питання Ви отримаєте відповіді при вивченні даної дисципліни? Які сутність та функції бізнес-планів? Які основні методики складання бізнес-плану? Як розробляти структуру бізнес-плану виходячи із специфіки проекту? Які вимоги до оформлення бізнес-плану та його презентації?
Мета дисципліни - формування у студентів системи теоретичних знань та практичних умінь щодо розробки, оформлення та презентації бізнес-планів підприємств.
Завдання дисципліни «Бізнес-планування» полягають у засвоєнні студентами теоретико-методологічних основ розробки бізнес-планів підприємств, набуття навичок розробки окремих розділів бізнес-плану.
Зміст дисципліни Тема 1. Суть бізнес-плану, його функції. Тема 2. Підготовча стадія розробки бізнес-плану Тема 3. Структура, логіка розробки та оформлення бізнес-плану. Тема 4. Продукт (послуги), підприємство, галузь та ринок. Тема 5. Маркетинг-план. Тема 6. Виробничий план. Тема 7. Організаційний план. Тема 8. Фінансовий план та оцінка ефективності інвестицій Тема 9. Оцінка ризиків. Тема 10. Презентація бізнес-плану. Вивчення дисципліни "Бізнес-планування" здійснюється після засвоєння студентами нормативних фундаментальних дисциплін економічного циклу "Мікроекономіка", «Макроекономіка», "Менеджмент", "Економіка підприємства", "Організація виробництва", "Маркетинг", "Фінанси", "Економіка праці та соціально-трудові відносини".
ПРАКТИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ Бізнес-план розвитку підприємства – це стратегічно сплановані кроки підприємства на своєму розвитку. Стратегічне планування є однією з функцій управління, яка є процесом вибору цілей організації і шляхів їх досягнення. Стратегічне планування забезпечує основу для всіх управлінських рішень. Тому більшість підприємств і організацій орієнтовані на вироблення стратегічних бізнес-планів розвитку підприємства.
Набуті знання студент може реалізувати в сфері міжгалузевих економічних відносин, а також в роботі управлінських, фінансово-банківських та бізнесових структур.
Після вивчення курсу “Бізнес-планування" студент повинен знати: сутність, логіку розробки бізнес-плану для підприємств різних типів; структуру бізнес плану та його зміст; основні методики розробки бізнес-плану, специфічні методи розробки окремих розділів бізнес-плану; вимоги до оформлення бізнес-плану та його презентації. Студент повинен уміти розробляти структуру бізнес-плану виходячи із специфіки проекту; визначати джерела і методи добування інформації, потрібної для розробки бізнес-плану; оформляти бізнес-план; проводити ефективну презентацію бізнес-плану.
Схожі презентації
Категорії