X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МІСТО ЄЛИСАВЕТГРАД З МОМЕНТУ ЙОГО ЗАСНУВАННЯ ТА В ПЕРІОД УПРАВЛІННЯ О.М.ПАШУТІНА

Завантажити презентацію

МІСТО ЄЛИСАВЕТГРАД З МОМЕНТУ ЙОГО ЗАСНУВАННЯ ТА В ПЕРІОД УПРАВЛІННЯ О.М.ПАШУТІНА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЄЛИСАВЕТГРАД З МОМЕНТУ ЙОГО ЗАСНУВАННЯ ТА В ПЕРІОД УПРАВЛІННЯ О.М.ПАШУТІНА Роботу виконала Могила Яніна Вадимівна Учениця 11-Б класу Науковий керівник – Горобець Денис Олександрович Міністерство освіти і науки України Управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації Територіальне відділення Малої академії наук України Наукове товариство учнів „Дивосвіт”

Слайд 2

Актуальність теми полягає у тому, що немала роль у нашому сучасному державотворенні відводиться місцевому самоврядуванню та територіальним громадам. Позитивний досвід перебування Пашутіна О. М. на посаді міського голови має бути вивчений та використаний нащадками. Метою роботи було проаналізувати розвиток міста з моменту його заснування та в період управління О.М.Пашутіна і систематизувати матеріали, взяті з різних історичних джерел, у даній науковій роботі.

Слайд 3

Предметом дослідження даної роботи є розвиток Єлисаветграда за період перебування О. М. Пашутіна на посаді міського голови. Об’єкт дослідження – історія Єлисаветграда з моменту його заснування до 1878 р., тобто до становлення О. М. Пашутіна міським головою та внесок цієї особи у розбудову міста, підвищення рівня його економічного і культурного розвитку.

Слайд 4

Зміст роботи ВСТУП РОЗДІЛ 1. Єлисаветград до 1878 року 1.1. Нова Сербія 1.2. Фортеця Св. Єлисавети 1.3. Місто Єлисаветград РОЗДІЛ 2. Період розквіту міста (1878-1905 рр) 2.1. О. М. Пашутін (історична довідка) 2.2. Громадська діяльність О. М. Пашутіна ВИСНОВКИ

Слайд 5

Олександр Миколайович Пашутін (1878-1905 рр.) Протягом 27 років життя О. М. Пашутіна нерозривно було пов’язане з громадським життям міста. Під його керівництвом було здійснено брукування та освітлення центральних вулиць, створено водопровід, відкрито рух трамваю, створено мережу освітніх закладів.

Слайд 6

Слайд 7