X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИДИ ОБСТАВИН. ПОРІВНЯЛЬНИЙ ЗВОРОТ У РЕЧЕННІ

Завантажити презентацію

ВИДИ ОБСТАВИН. ПОРІВНЯЛЬНИЙ ЗВОРОТ У РЕЧЕННІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИДИ ОБСТАВИН. ПОРІВНЯЛЬНИЙ ЗВОРОТ Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Вибіркова робота на основі тексту 1.Виразно прочитати вірш. 2.Дібрати власний заголовок. Назвати слова, що відповідають на запитання як? де? куди? у якій мірі? 3.До якого члена речення належать подані слова?

Слайд 3

На світ дивлюсь дитячими очима, І бачу скрізь я сонце золоте, Що відкрива чарівними ключами Землі моєї серце молоде. Тут все так просто, ясно і доступно І я іду в незвідані краї. Де всі казки шепочуть так чарівно. Де є ліси, степи, квітки, гаї. Тут в тебе є широкий простір літа І все тут можна, все тут по плечу, Тут незрівнянний шлях усім відкрито, Тут піднімаюсь і в політ лечу. Нехай не зникне цей політ чудовий, Дитинство мрією літа, як журавлі. По всій планеті, в Україні і Молдові, Там, де живуть вкраїнці на землі. (О. Медведенко)

Слайд 4

Колективне опрацювання опорної схеми. Розглянути схему. Запам’ятати, що означає обставина, на які запитання відповідає, чим виражається. Сформулювати повне визначення обставини як другорядного члена речення. Обставина Виражається іменником, прислівником, інфінітивом, дієприслівником або фразеологізмом Відповідає на запитання як? куди? для чого? чому? за якої умови? незважаючи на що? Виражає характеристику чи ознаку дії

Слайд 5

Пояснювальний диктант 1.Списати. Назвати фразеологізми, визначити їх синтаксичну роль. Указати на вид обставин. 2.Замінити фразеологічні звороти синонімічними словами з довідки. Довідка: повністю, на світанку, недбало, посередньо, легко, скрізь, раптово, відразу ж, незвичайно сильно.