X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що таке правила та як вони виникають?

Завантажити презентацію

Що таке правила та як вони виникають?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке правила та як вони виникають?

Слайд 2

Ознайомити учнів з видами правил суспільного життя, ознаками правової норми; Вчитися виробляти вміння аналізувати правову ситуацію; Розуміти необхідність дотримання законів і норм; Виробляти активну громадську позицію. Завдання уроку

Слайд 3

1.Чому і як виникають правила. 2.Які правила існують в суспільстві. 3.У чому призначення правил. План уроку

Слайд 4

Ти ідеш на іменини? Подарунки не бери. Річ красиву і корисну Ти для себе збережи. Підсідай до торта ближче, Теревенів не заводь – За розмовою цукерок Ти багато не з’їси. А щоб часом не вдавитись, Вибирай дрібні шматки. Відклади ножа й виделку – В ложку більше набереш. Карамельок і горіхів Повні жмені нагрібай, Можеш все, окрім варення, Накладати до кишень. Знайдіть у тексті вірша порушення правил поведінки? Як ви будете себе почувати поряд з людиною, яка тим чи іншим чином порушує правила етичної поведінки? Навіщо існують правила?

Слайд 5

Що об'єднує ситуації на фотографіях

Слайд 6

ПРАВИЛО Термін, в якому відображається закономірність явищ ( граматичні правила, правила арифметики) Склад думок, норма поведінки, звичка Постанова, припис, наказ, що встановлює певний порядок ( правила внутрішнього розпорядку, правила вуличного руху)

Слайд 7

Які правила існують в суспільстві. Загальні правила поведінки, що склалися в суспільстві, називають соціальними нормами. Соціальні норми – це правила поведінки загального характеру, які виникли в процесі історичного розвитку, регулюють різні сфери суспільних відносин та забезпечуються різноманітними засобами соціального впливу.

Слайд 8

Види соціальних норм Норми права Релігійні норми Корпоративні норми Звичаї Норми моралі