X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
30 вправ з української мови

Завантажити презентацію

30 вправ з української мови

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

30 Практичних завдань з української мови Тренажер укладено за матеріалами журналу “Розкажіть онуку”

Слайд 2

Традиційно обіч криниці висаджують калину. Це дерево не тільки прикрашає місце, але й оберігає воду від спеки. З ранньої весни духмяніють тут квіти, гудуть бджоли, витьохкують солов` ї, а восени на рябчастих гілках багровіють пучки соковитих ягід. 2.Спиши. Назви звуки й букви у виділених словах. Поділи ці слова на склади. 3.До дієслів останнього речення добери синоніми. Запиши їх. Завдання 1 1.Прочитай текст. Перекажи його змiст. Добери заголовок. Яка криниця без зеленi?

Слайд 3

Завдання 2 1.Прочитай текст. Перекажи його змiст. Криницi Іменні та безіменні криниці. Скільки їх на безмежній вкраїнській землі? Хоч би в якому регіоні України ви побували, але вам покажуть джерелиці, де призупинялись Григорій Сковорода, Богдан Хмельницький, Максим Кривоніс, Устим Кармелюк, Олекса Довбуш. 2. Випиши слова з буквами Я, Ю, Є, Ї, поясни їх звукове значення. 3. Випиши іменники- власні назви. Що ти знаєш про цих людей?