X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Організація діяльності МО вчителів української мови та літератури. ч1

Завантажити презентацію

Організація діяльності МО вчителів української мови та літератури. ч1

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Управління освіти та науки Одеської міської ради Одеська загальноосвітня школа №44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Підготувала: Язвінська І.П., керівник МО вчителів української мови та літератури ОЗОШ №44. Одеса, 2010 р.

Слайд 2

Кредо вчителів української мови та літератури ОЗОШ №44: «Головним у роботі вчителя є любов до дітей. Без неї не можна сягнути вершин педагогічної майстерності, не можна виховати Людину… У своїй роботі ми намагаємось бачити в кожній дитині особистість , не ділити учнів на сильних і слабих, залучати до роботи всіх і кожного…». Уся робота МО вчителів української мови та літератури ОЗОШ №44 підпорядкована головній меті – допомогти вчителеві-словеснику найбільш ефективно використати свої знання у впровадженні в життя державної мовної політики. Методичне об’єднання у 2009/2010 н.р. працювало над проблемою: «Використання інноваційних технологій навчально-виховного впливу вчителів, батьків, громадськості при вивченні української мови та літератури» в контексті проблеми школи «Консолідація зусиль вчителів, родини та громадськості з метою всебічного навчання та виховання юних одеситів».

Слайд 3

Язвінська Ірина Петрівна, спеціаліст вищої категорії, керівник МО вчителів української мови та літератури. Проблема вчителя: “Використання мультимедійної системи навчально-виховного впливу вчителів, батьків, громадськості при вивченні української мови та літератури” Никисла Нелля Іванівна, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, заступник директора з НВР. Проблема вчителя: “Застосування інтерактивних методів навчально-виховного впливу вчителів, батьків, громадськості при вивченні української мови та літератури” Методичне об’єднання українських філологів налічує 5 учителів. Литвинчук Тамара Володимирівна, спеціаліст І категорії. Проблема вчителя: “Колективні способи діяльності навчально-виховного впливу вчителів, батьків, громадськості при вивченні української мови та літератури” Кирнийчук Ганна Олександрівна, спеціаліст ІІ категорії. Проблема вчителя: “Шляхи удосконалення ефективності уроку мови та літератури” Бадюл Ірина Анатоліївна, спеціаліст ІІ категорії. Проблема вчителя: “Ігрові форми роботи навчально-виховного впливу вчителів, батьків, громадськості при вивченні української мови та літератури в середній школі”